ІНОЗЕМНІ МОВИ (рівень стандарту, профільний рівень). Програма для 10-11-х класів ЗНЗ

Навчальна програма з іноземних мов (рівень стандарту, профільний рівень) для 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, затверджена Наказом Міністерства освіти і науки № 1407 від 23 жовтня 2017 року

Навчання іноземної мови у старшій школі здійснюється на базовому загальноосвітньому та поглибленому профільному рівнях відповідно до визначеного навчального плану та спеціальних навчальних програм. 
Базовий загальноосвітній рівень передбачає оволодіння учнями іншомовним досвідом, який забезпечує сформованість у них  іншомовної комунікативної компетентності на рівні незалежного користувача. 
Мета навчання у  профільних класах полягає у формуванні в учнів іншомовної комунікативної компетентності у межах сфер і тем, окреслених навчальною програмою для кожного профілю. Профільне  навчання  відбувається  відповідно  до  цілей  та  змісту  обраних  учнями  курсів  за вибором і передбачає поглиблене та професійно зорієнтоване оволодіння мовою. 
Навчання  іноземної  мови  у  профільній  школі  не  розглядається  як  автономний  процес,  а відбувається відповідно до навчального та іншомовного досвіду, набутого учнями в початковій та  основній  школі,  з  урахуванням  вікових  можливостей  та  комунікативних  потреб старшокласників.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки № 1407 від 23 жовтня 2017 року.

Освіта.ua
27.12.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів