МОН: реформа має створити школу, в якій приємно навчатися

МОН реалізує реформу НУШ, що покликана створити школу, в якій буде приємно навчатися

МОН: реформа має створити школу, в якій приємно навчатися

Міністерство освіти реалізує реформу «Нова українська школа», що покликана створити школу, в якій буде приємно навчатися.

На цьому наголосив міністр освіти Сергій Шкарлет під час зустрічі з головою представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лоттою Сильвандер.

За його словами, Нова українська школа даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

Метою зустрічі міністра освіти та голови представництва ЮНІСЕФ в Україні стало  продовження співпраці щодо впровадження освітніх реформ, зокрема «Нової української школи», інклюзивної освіти, дистанційного навчання, освіти в умовах пандемії та конфлікту на Сході України.

Окрім того, Сергій Шкарлет подякував Дитячому фонду ООН за підтримку, яку отримує українська система освіти та Міністерство освіти.

«Ми дуже цінуємо допомогу Дитячого фонду ООН на всіх рівнях освіти – в дошкільній освіті, інклюзивному навчанні, шкільній освіті, щодо створення безпечних умов здобуття освіти. Розглядаю цю зустріч як можливість представити бачення системних перетворень у сфері освіти, поінформувати про подальші плани впровадження ключових освітніх реформ та підтвердити відповідні зобов'язання уряду й команди міністерства» – зазначив міністр освіти.

Окрім того він, запевнив голову представництва ЮНІСЕФ, що всі задекларовані Кабінетом Міністрів та Міністерством реформи та системні перетворення в освітній сфері є невідворотними.

Освіта.ua
29.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зажравшимся реформаторам
А что,за 30 лет,с 1991 года,только воровать учились наши верхушки? 30 лет- огромный срок,можно было давно сделать школы " в яких приємно навчатись". Всех реформаторов за 30 лет- к ответственности!
Верхушки
Для Зажравшимся реформаторам: А не вы низушки ,чокнутые прогнали левые силы с парламента, смеялись над прошлым и хотели европейских булочек... Ешьте, демократию, на хлеб мажте...
Коментувати
Володимир
Вас ніхто не кликав безвідповідально створювати нову українську школу. Ваша справа - хоча б створити умови для 20% успішних вчителів, а не душити їх.
Andrew Brown
Таке кумедне і розмите визначення: «Школи НУШ будуть відповідати сучасним світовим стандартам". Хіба є таке поняття? Хіба, скажімо, у Фінляндії та Китаї, Сполучених Штатах і Польщі, Німеччині та Сингапурі, Бразилії й Японії однакові стандарти? Школи НУШ будуть конкурентоспроможними тільки тоді, коли матимуть забезпечення, як у Фінляндії, даватимуть обсяг знань такий, як у Китаї, а повага до вчителя буде, як у Японії. І при цьому освітня система залишатиметься укоріненою в українську традицію. Бо маю переконане враження, що Софія Русова і Григорій Ващенко, Макаренко та Сухомлинський, Уляна Кравченко і Семен Гончаренко невдовзі будуть оголошені "поза законом", адже вони жили давно і тому нічого не тямили в тому, якою має бути справжня школа, натомість "агенти змін", "модератори реформ" (які жахливі словосполучення!) і старі совдепівські кадри, які вдало "косять" під новаторів, остаточно доконають крихти позитиву, які залишилися у нашій кволій освіті.
BBNN
"шановний пане міністр" ВЕЛИКА ГАНЬБА вам і вашим міністерським підлабузникам!!! Чого ви добиваєтесь -- знищити освіту УКРАЇНИ до кінця? НУШ провалиться як і всі реформи освіти... Припиніть підривну діяльність, складіть свої повноваження та йдіть з БОГОМ, щоб вас могли потім згадати, що він поступив мудро і ПІШОВ....
Твой мозг
Уже надцять років реформ, а все школа жахлива. Все навчатись в ній не приємно) Ото напасть) Коли там, доречі, реформа школи, в якій приемно працювати? Ато дивно, учні є, а навчати посемісно нікому. Треба провести едину реформу. В ній має бути всього три пункти: 1. Витягти язики з дуп батьків. 2. Дати вчителю ПРАВА та гідну зарплатню. А школи нарешті відремонтувати та забезпечити всім необхідним (ну, тобто, тупо виконати вимоги закону...). 3. Підтримувати і захищати нормальних, адекватних дітей, а не маргиналів, які весь клас тероризують (булять, по сучасному). І станеться диво. А якщо ще відродити гуртки, дати їм фінансування, то взагалі... Гарні мрії, так? І мені сподобались=)
Просто учитель
Я слухаю, читаю і думаю... А чи у одній краєні ми живемо з нашими керівниками. Школа не топлена, конкурси і на карантині, начальник сказав - усіх швидко під прапори. Щоб приємно було навчатися дітям, створіть умови,щоб приємно було працювати учителю. Без лайки і образ совкового директора, коли вся школа змушена пристосовуватися до того, з якої ноги піднялось керівництво, без "своїх" і "чужих", коли вчителя цінять за принципом "хто більше похвальних од заспіває, коли ,вибачте, брешуть і змушують це робити вчителів, а потім ще і вірити у це. Тільки щасливий учитель може виховати щасливого учня.Або той хто йде проти вітру . Але таких одиниці. І тих самі цькують і колектив натравлюють.
небайдужий
Ми ситі вашими гаслами.Ви нічого не можете. Хіба що нових кандидатів наук плодити. ПОЗОР! ПОЗОР! А освіта яка була... Все знищили...
Ігор
Шкарлете! Досить просити гроші на НУШ у Сороса. Виконайте будь ласка Закон України "Про освіту" та постанову КМУ N 822 від 10.07.2019 р. щодо реформи оплати праці педагогічних працівників!
Ой
Для Ігор: Вы ещё надеетесь? Быстро " виконуються закони" относительно повышения зарплат судьям,прокурором, тем,кто их защищает( полиция и др),всей верхушке власти,и даже головам ОТГ( последние даже богаче иных депутатов- сколько средств из местных бюджетов им " прилипает к рукам"). А учителя...терпят и ждут. Дожили,что зарплата молодого учителя равна минималке! Льгот лишили,пенсию по выслуге и ту забрали. Зачем вообще было учиться,можно было сразу идти в дворники на те же деньги. Ждите...пока до конца не развалят эти инородцы и образование,и до конца не " вытрут ноги" о покорное учительство.
Андрей
Идите в судьи, прокуроры, полицию и т.п. Только нужны знания и большие деньги, а так же отсутствие семьи, т.к. постоянно будете жить на работе. И да, свою работу скинуть не на кого будет.
Мимо шёл
Для Андрей: какие знания? Только деньги! У полиции работа? Если надо защитить простого человека- не дождёшься. А вот ребят из СС Галичины- это да,это святое! И зачем народу такая полиция?? Судов и прокуратуры в европейском смысле у нас нет! Есть только люди,которые возомнили себя небожителями. И гребут,гребут...
Коментувати