«Подорожуємо у часі»: 15-й тиждень НУШ для першого класу

Додаткові навчальні матеріали та завдання для 15-го тижня 1-го класу НУШ за темою «Подорожуємо у часі»

«Подорожуємо у часі»: 15-й тиждень НУШ для першого класу

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 15-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Подорожуємо у часі»

Анаграма «Місяці року». Працюючи над цим завданням, дитина дізнається, що таке анаграми, та навчиться їх розшифровувати, а також закріпить знання про всі місяці року. У завданні дитині пропонується розшифрувати анаграми та самостійно записати правильні відповіді в спеціально відведеному місці.

Знайди правильні приклади: додавання та віднімання. Це завдання спрямоване на розвиток навичок усного рахунку, а саме додавання та віднімання в межах 10. Воно містить 10 рядків з прикладами. Завдання можна використовувати як «арифметичну розминку», влаштовуючи змагання на швидкість та точність виконання.

Додавання чи віднімання? Виконуючи це завдання, дитина поліпшить свої навички додавання та віднімання. Особливістю завдання є те, що дитина повинна визначити який знак, «плюс» чи «мінус», потрібно поставити в кожному прикладі із заздалегідь відомою відповіддю.

Учимося додавати наочно. Цей комплект завдань допоможе дитині навчитися додавати в межах 10 й зрозуміти сам принцип цієї арифметичної дії. Кожне з 8-ми завдань містить задачу, що розв’язується за допомогою дії додавання. Дитині пропонується зобразити потрібну дію декількома способами: намалювавши розв’язок задачі, позначивши розв’язок на шкалі від 0 до 10 або замалювавши відповідну кількість клітинок у рамці.

Цікава математика: порахуй і домалюй. Це завдання допоможе дитині розвинути навички рахунку в межах 10, увагу та кмітливість. Дитині пропонується порахувати предмети, перевірити, чи правильно зазначено кількість у відповідних комірках, і домалювати ті, яких не вистачає.

Дивіться також: Завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи.

Освіта.ua
17.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів