«Техніка, яка нам допомагає»: 8-й тиждень НУШ для першого класу

Додаткові навчальні матеріали та завдання для 8-го тижня 1-го класу НУШ за темою «Техніка, яка нам допомагає»

«Техніка, яка нам допомагає»: 8-й тиждень НУШ для першого класу

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 8-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Техніка, яка нам допомагає»

Розташування фігур: орієнтуємося на площині. Завдання допоможе навчитися розпізнавати, називати й креслити геометричні фігури, а також орієнтуватися на площині. Завдання сприятиме закріпленню знань про назви геометричних фігур та розміщення об’єктів, використанню математичної мови; тренуватиме увагу.

Створюємо комікси. Це завдання допоможе дитині на мить стати художником та створити власний комікс. Воно містить малюнок, на якому зображено початок історії про дівчинку, що бачить пожежу. Дитині пропонується придумати, як розвивалися події в історії, та відповідно до цього намалювати ще 3 малюнки, а потім розмалювати їх.

Відгадай та намалюй: споруди та техніка. Це завдання спрямоване на розвиток логічного мислення, уяви, кмітливості, навичок читання та письма. Дитині пропонується відгадати чотири загадки на тему «Споруди та техніка», а також намалювати та записати відповідь до кожної у спеціально відведених місцях.

Лабіринт: сума або різниця «5». Це завдання покликане закріпити вміння дитини швидко рахувати подумки, виконуючи математичні операції. Воно містить приклади як на додавання, так і на віднімання, отже, дитина постійно переключатиметься з прямої арифметичної дії на обернену, тренуючи гнучкість мислення та увагу.

Рахуємо геометричні фігури. Це завдання надає чудову можливість закріпити знання дитини про двовимірні геометричні фігури. Завдання побудоване таким чином, щоби максимально задіяти просторове сприйняття дитини та її увагу, особливо концентрацію та здатність до переключення.

Учимось малювати симетрично № 5. Це завдання допоможе дитині краще зрозуміти поняття «симетрія» та навчитись малювати за його законами. У завданні запропонована лише половина малюнка, дитині необхідно намалювати її дзеркальне відображення відносно горизонтальної лінії, щоб отримати цілісне зображення.

Цікава математика: закодовані слова. Це завдання допоможе дитині опанувати дію додавання в межах 10, розвинути математичне мислення, винахідливість та кмітливість. Дитині пропонується розв’язати приклади, записати у комірках потрібні літери, позначені на телефоні, та розкодувати слова.

Малювання по крапках: телевізор. Виконуючи це завдання, дитина намагатиметься якомога чіткіше й зосередженіше рухатись від крапки до крапки. У завданні дитині необхідно намалювати телевізор, рахуючи крапки та поступово з’єднуючи їх прямими лініями, відповідно до зразка, намальованого у завданні. Потім дитині пропонується розмалювати зображення у будь-які кольори.

Дивіться також: Завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи.

Освіта.ua
16.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів