«Мій/наш клас»: 2-й тиждень НУШ для першого класу

Додаткові навчальні матеріали та завдання для 2-го тижня 1-го класу НУШ за темою «Мій/наш клас»

«Мій/наш клас»: 2-й тиждень НУШ для першого класу

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 2-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Мій/наш клас»

Формуємо дружнє оточення. Це завдання допоможе дитині навчитися якісніше вибирати своє оточення, відстежувати ознаки дружньої і недружньої поведінки, розвинути емоційний інтелект.

Робимо добрі справи. Це завдання допоможе дитині розвинути позитивні моральні якості, зокрема, прагнення допомагати іншим і чемно поводитися, а також сприятиме розвитку навичок читання й розширенню словникового запасу.

Головоломка знайди слова: «Моя школа». У кожному рядку цієї головоломки потрібно знайти і обвести ручкою одне слово, а після цього закреслити це слово в списку, який знаходиться внизу сторінки. Завдання допоможе дитині дізнатися написання деяких слів, розвивати уважність, а також попрактикуватися в читанні.

Сортування слів: школа. Це завдання допоможе дитині розвинути логічне мислення, навчитись розподіляти слова за тематичними категоріями та збагатити словниковий запас. Виконуючи завдання, дитина тренуватиме навички письма, навички категоризації лексики, абстрагування та конкретизації, навчиться краще висловлювати свої думки.

Учимося протидіяти булінгу. Це завдання допоможе дитині більше дізнатися про способи протидії булінгу й навчитися відчувати й захищати свої особисті межі. Виконуючи завдання, дитина розвиватиме уяву й вміння самостійно знаходити вихід зі складних ситуацій.

Розвиваємо комунікативні навички в грі. Це завдання допоможе дитині більше дізнатися про своїх співрозмовників і співрозмовниць, розвинути навички читання й комунікації. Пропонована гра розвиває уважність, вміння слухати, емоційний інтелект і уяву.

Прислухайтесь до мене: вчимося висловлювати свою точку зору. Це завдання допоможе дитині розвивати громадянську компетентність та спонукатиме дитину до вільного висловлювання особистої думки, формування власних поглядів, розвитку власної суспільної активності.

Правила в малюнках: учимося співпрацювати. Пропоноване завдання сприятиме набуттю дитиною досвіду громадянської поведінки й свідомому вибору норм і моделей поведінки. Дитині пропонується перелік правил для роботи у групі. До кожного правила потрібно намалювати малюнок-асоціацію й додати те, що важливе особисто для дитини.

Завжди, інколи, ніколи: вчимося висловлювати почуття. Це завдання сприятиме формуванню особистісно-оцінної компетенції дитини, розвитку здатності встановлювати причинно-наслідкові, смислові зв’язки між подіями життя та своїми переживаннями. Дитині пропонується прочитати твердження та висловити свої почуття, домалювавши смайлики: «завжди», «інколи», «ніколи».

Ти – зірка! Вчимося планувати. Це завдання допоможе дитині розвивати навички культури праці, вміння організовувати та планувати роботу, раціонально розподіляти час, приймати рішення. Виконуючи завдання, дитина долучатиметься до корисних справ у родині, вчитиметься планувати та виконувати дії у власному побуті, робити відповідальний вибір, бути успішною.

Емоційний термометр: вимірюємо рівень почуттів. Це завдання сприятиме формуванню уявлення дитини про базові емоції й почуття, розвитку емоційного інтелекту. Дитині пропонується позначати впродовж тижня свій емоційний стан, зафарбовуючи комірки, згідно кольорів термометра настрою.

Водоспад доброти: здійснюємо добрі вчинки. Це завдання посилить мотивацію дитини робити добрі справи, виховуватиме в ній бажання допомагати іншим та доброзичливість. На сторінці – водоспад з 12-ти добрих вчинків. Виконуючи ці вчинки, дитина відрізає відповідні смужки паперу й таким чином проходить через водоспад.

Додай відсутню частину. Цей комплект завдань є відмінною можливістю для розвитку логічного, аналітичного та нестандартного мислення дитини, а також для розвитку її просторового сприйняття оточуючого світу. У завданнях дитині пропонується проаналізувати кожну з форм у лівій частині завдання та віднайти для неї відсутню частину серед форм, представлених праворуч.

Дивіться також: Завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи.

Освіта.ua
10.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів