Табачник пообіцяв надрукувати 13 млн підручників

За словами міністра школи вже отримали підручники для 2-го класу

Табачник пообіцяв надрукувати 13 млн підручників

Про це міністр освіти і науки Дмитро Табачник повідомив під час виступу на пленарному засіданні Верховної Ради у рамках години запитань до уряду.

"Цьогоріч Україна вийде на рекордну за всі роки незалежності кількість видрукованих підручників – близько 13 мільйонів", - заявив Табачник.

За словами міністра, на сьогодні загальноосвітні навчальні заклади з усієї України вже отримали всю лінійку підручників для 2-го класу. Завершення видруку підручників для 3-5-х класів очікується найближчим часом.

"За даними і статистики, і перевірки фінансової інспекції вартість одного підручника для держаного бюджету з цих 13 мільйонів складатиме 18 гривень 60 копійок, і це враховуючи навіть вартість дорогих підручників малих тиражів, мовами національних меншин такі як: словацька, румунська, молдовська тощо", – наголосив Табачник.

Освіта.ua
05.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
А для 11 класу вже підручники і не додруковуватимуть? На 25 учнів 5 підручників з хімії і 1 на двох з біології ( Корецький район Рівненщини). А дітям треба готуватись до ЗНО.
Наталья
Ну чому не подарувати кожній дитині електронну книжку, потім ввести туди підручники за кожен клас. наскільки буде дешевше? А вага портфелю. А потім говоримо про скаліоз?!
Ирина Шульгина
Для Наталья: А откаты? А баснословные гонорары авторам этих ужасающих книг? Тяжело заставить централизовано закупить электронные книги. Обворовывать нас сложнее будет. а кого волнует десткий сколиоз? Только родителей. И, мало того, даже нормальных уроков физкультуры нет, как когда-то в советское время были. Неудивительно, что таких хиленьких выпускаем
Коментувати
Сергей
Каждый год кабмин закупает книги по 400-800 грн. за штуку, для этого они из года в год переписывают программу. И идут эти средства явно не на образования. Понятно, что наши деньги списываются и идут в карманы Азарову и Табачнику. А где и за какие деньги будут учиться наши дети???
Олена
Перевод бумаги, экологическое недомыслие - вырубка леса. Учебников разных авторов много, толку мало - дети не умеют и не любят читать, не могут понять прочитанное. Не рубите лес, не тратьте бумагу, что оставите будущему поколению, подумайте
Ирина Шульгина
Ага, а сколько учебник будет стоить в магазине? Ручаюсь, что не дешевле 40 грн. печально, что рынок учебников превращается в золотое дно. Ну и опять же, предыдущие учебники дети сьели что ли? Мы в советское вреся одним учебником нормально несколько лет пользовались, а теперь почему-то каждые два года новые
Виталий Бабенко
Для Ирина Шульгина: если бы МОН не меняло с такой скоростью программы, то и учебники ежегодно не пришлось бы печатать! хотя, тогда бы наше правительство без дополнительных доходов осталось, а этого они допустить никак не могут!
Шестопалов
Раджу прочитати "Работники ГАИ министру МВД Захарченко: Мы превратились в ОПГ для грабежа граждан Украины" http://roadcontrol.org.ua/node/1776 В Україні ВСІ(!), хто має можливість, крадуть! Від сіл і міст до столиці, від секретарів сільради до міністрів (і вище?). За таких умов, щоб не бути "дурним", треба щось красти і в освіти. Нафту, газ, землі, водойми...розкрадають інші. В освіті торгують, чим можуть: оцінками, атестатами, дипломами і, найприбутковіше, підручниками. Через рік-два МОН міняє програми, друкує з відкатами нові наклади. Нехай дорого і неякісно, головне - "відбити бабки" і не дати заробити конкурентам з дешевими і якісними книгами. Що з успіхом робиться вже 22 роки.
Виталий Бабенко
Для Шестопалов: ну это ни для кого не секрет, что МОЗ зарабатывает, чем может. и что у нас система гнилая изнутри и ее давно пора менять, вот только власть и оппозиция не торопятся поддержать инициативу симоненковцев и, наконец-то, сменить этот политический строй!
Коментувати
Flesh
Числом поболее, ценою подешевле... Дешевка?
Рост
Іноземною? Для "руського міра?"