Як уникнути неправильного вибору майбутньої спеціальності

Ефективна взаємодія Міжрегіональної Академії управління персоналом із школами та батьківськими комітетами

Як уникнути неправильного вибору майбутньої спеціальності

Міжрегіональна Академія управління персоналом (МАУП) у профорієнтаційній роботі вже два роки використовує профорієнтаційний комплекс "Профорієнтатор-UA", який є інноваційною науковою розробкою Центра тестування і розвитку «Гуманітарні технології» при МДУ ім. М.В. Ломоносова та адаптований для України у 2012 році. Комп’ютерні технології дозволяють автоматизувати процес тестування, охоплюючи велику кількість учнів у максимально короткий термін. На цей час, близько тисячі учнів вже пройшли тестування та отримали індивідуальні та групові консультації за результатами тесту.

Аби зробити взаємодію між школою та вузом більш ефективною, школярі та їх батьки отримують ефективну профорієнтаційну допомогу за рахунок Академії. Педагоги та шкільні психологи, отримуючи комплексну діагностику інтересів, здібностей та особистісних якостей учнів, мають можливість планувати подальшу профорієнтаційну роботу, формувати профільні класи, коригувати навчальні програми, використовувати надані результати тестування при написанні характеристик тощо.

Профорієнтаційна робота зі школярами та батьками, випускниками шкіл та абітурієнтами здійснюється в кілька етапів: профорієнтаційне тестування та індивідуальне консультування, інтерактивні лекції, розвиваючі тренінги, профорієнтаційні екскурсії до Академії та спілкування із фахівцями тих спеціальностей, за якими готують у МАУП.

Індивідуальний та комплексний підходи допомагають уникнути наслідків неправильного вибору спеціальності у вузі, які зачіпають як кожного з нас, так і все наше суспільство. Поважаючи та приймаючи інтереси, розуміючи особливості кожної дитини, ми допомагаємо зробити навчання у вузі більш ефективним, вибрати правильний професійний і життєвий шляхи.

Заявки на тестування можуть подаватися батьківськими комітетами й адміністраціями шкіл.

Завантажити приклад результатів тесту «Профорієнтатор-UA»

Контакти:
(098) 436-65-76 (Наталія Ревуцька)
(067) 717-59-04 (Ірина Зубенко)
Приймальна комісія МАУП: (044) 490-95-05
м. Київ, вул. Фрометівська 2
www.maup.com.ua

Освіта.ua
31.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга Ильницкая
В цій країні все. що вибереш - завідома програшне, бо не спрацює без єкономіки. а вона вже в агонії Тому твій правильний вибір - тікати з цієї країни чим далі і не вертатися