Міносвіти вивчає стан забезпечення шкіл підручниками

Профільним міністерством ініційоване проведення інвентаризації бібліотечних фондів підручників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах

Міносвіти вивчає стан забезпечення шкіл підручниками

Відповідно до листа відомства, у ході інвентаризації має бути визначена забезпеченість навчальних закладів підручниками та посібниками станом на 1 вересня 2013 року з урахуванням очікуваного контингенту учнів на 2013/2014 навчальний рік.

Зазначена інформація повинна використовуватись при визначенні потреби в навчальній літературі на 2013/2014 навчальний рік та за необхідності проведення перерозподілу підручників між навчальними закладами в межах району або області.

У міністерстві звертають увагу, що підручники та навчальні посібники, які непридатні для користування необхідно списувати. Списання підручників для учнів 1, 2 та 5 класів, термін використання яких понад 5 років, має проводитися в міру надходження нових підручників до навчального закладу.

Разом з тим у Міністерстві освіти зазначають, що підручники та посібники, випущені у 2003 - 2007 роках, що мають задовільний стан і зовнішній вигляд та відповідають вимогам навчальних програм 3-4, 6-9 класів, можуть і надалі використовуватися у навчальному процесі.

Інвентаризація бібліотечних фондів підручників має бути завершена у червні.

Освіта.ua
20.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
жанна
Ученики 3-4 классов не имеют основных учебников. Покупаем сами.И это не первый год.Нет учебников и у 11 класса! Школы давно отделены от государства (учебники покупаем,ремонт за счет родителей ,наглядность старая или опять за свой счет). А правительство своих детей учит в Америке или Европе. зачем им холопские дети. Хотя на предвыборную агитацию было напечатано тонны газет и буклетов. За эти деньги можно было все школы страны обеспечить новыми учебниками на 100%.
Мама шестиклассника
Цитата "Разом з тим у Міністерстві освіти зазначають, що підручники та посібники, випущені у 2003 - 2007 роках, що мають задовільний стан і зовнішній вигляд" И снова наше министерство лжет. Уже шесть лет подряд ребенок получает учебники которым 6 лет и которые должны быть списаны (в 6 кл. – 2006 г. выпуска, в 5 - 2005, … 1 кл – 2001) они рассыпаются, к листам неприятно прикасаться и желания брать в руки нет. Ни клей, ни скотч им уже не помогает.
Шестопалов
Для Мама шестиклассника: В Испании деньги для приобретения учебников выдают родителям! А они плохого своему чаду не купят. Подобные схемы успешно работают в других странах Европы. Только у нас заботлывые дяди МОН решают, кому что достанется. Ну и себя при этом не забывают.
Ольга Ильницкая
Просто в нас успішно працюють ІНШІ СХЕМИ, за якими підручники Табак замовляє в державі за 700-800 грн, при собівартості 20. а решту кладе до кишені. То як діти можуть мати добрі підручники, коли батьки не в змозі й зошити купити
лідія
"Всі забезпечені підручниками"- які чудові слова. Так і хочеться з їхньої трибуни про- мовити "Це брехня"!! Три роки десятикласники вчаться по старим алгебрам і геомет- ріям! А програми-то змінилися. Купити підручники за свої кошти батьки не можуть. Так і мучимося вже три роки.
Коментувати