Діти не зможуть відвідувати розважальні заклади вночі

Парламент підтримав законопроект, яким передбачена заборона відвідання неповнолітніми розважальних закладів із 22:00 до 06:00

Діти не зможуть відвідувати розважальні заклади вночі

Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект про комендантську годину для неповнолітніх, повідомляє ТВі. Відтепер на законодавчому рівні закріплено заборону дітям до 16 років із 22:00 по 06:00 перебувати в розважальних закладах і закладах громадського харчування без супроводу дорослих, які несуть за них персональну відповідальність.

За проект закону проголосували 350 народних депутатів із необхідних 226.

Законом забороняється дітям до 16 років з 22:00 до 06:00 перебувати в закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг і закладах громадського харчування, якщо їх не супроводжує хоча б один із батьків або інший законний представник дитини.

За невиконання вимог щодо перебування дитини в розважальних закладах і закладах громадського харчування законом вводиться адміністративна відповідальність - штраф від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо протягом року порушення повториться, то штраф зростає вдвічі — до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 1700 грн.

Освіта.ua
17.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Згідно зі згаданим документом, штрафуватимуть власників розважальних закладів.
Наталия
Штраф кто будет платить??? Должна быть двойная ответственность. С одной стороны родители, они несут ответственность за то, где находится и что делает их чадо. С другой стороны хозяева увеселительных заведений, которые обязаны контролировать кто посещают их заведение.
Ирина Шульгина
Для Наталия: Ага, а с третьей стороны милиция, которая крышует такие заведения, и понимает, что если подростки не будут покупать "отвертки" и лонгеры, ихняя доля сильно упадет. так что уже понятно, как этот закон будет соблюдаться
Наталия
К сожалению Вы правы.
Коментувати
новодворская
А кто будет следить за исполнением этого "комендантского часа"?У нас уже есть закон о борьбе с курением?И спиртное нельзя продавать несовершеннолетним?...Очередное пустое сотрясение воздуха.
Олександр
Вважаєте, відмовляться від такої шикарної можливості поповнити бюджет?
Коментувати