Розроблено нові орієнтовні вимоги до оцінювання досягнень учнів

Упродовж місяця представники освітянської спільноти зможуть вносити пропозиції до нових проектів Орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів для початкової та основної школи

Розроблено нові орієнтовні вимоги до оцінювання досягнень учнів

У Міністерстві освіти повідомили, що робочими групами із розроблення орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти розроблено проекти відповідних вимог оцінювання для початкової та основної школи.

Метою розроблення документів є додержання державних вимог до рівня загальноосвітньої підготовки учнів у системі загальної середньої освіти, відповідно до Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти, затверджених урядом у 2011 році.

Як відомо, до складу робочих груп, що були утворені у січні цього року, було включено науковців, методистів та учителів-практиків, які є фахівцями з викладання певних навчальних дисциплін.

Проекти орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів опубліковані на сайті Міністерства освіти.

Зауваження та пропозиції до проектів можна надсилати до 24 травня 2013 року на електронні адреси: alyonaminua@ukr.net, lidiya.shch@gmail.com (початкова школа) та n_beskova@mon.gov.ua (основна школа).

Освіта.ua
25.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів