В уряді поговорили про дитячий алкоголізм і наркоманію

Віце-прем’єр Костянтин Грищенко провів нараду з питань розробки Концепції профілактики вживання дітьми алкоголю, наркотичних засобів та психотропних речовин

В уряді поговорили про дитячий алкоголізм і наркоманію

У нараді взяли участь Уповноважений з прав дитини, міністр молоді і спорту, представники МОЗ, МВС, Міносвіти, Мінфіну, Мінсоцполітики, Держкомтелерадіо.

Грищенко звернув увагу присутніх на необхідність системного підходу до вироблення шляхів допомоги та пошуку реальних механізмів профілактики вживання дітьми алкоголю та наркотиків.

"Метою сьогоднішньої наради є обговорення і вироблення комплексного підходу до забезпечення ефективної допомоги дітям, які вживають алкоголь, наркотичні засоби і психотропні речовини", - зазначив віце-прем’єр.

Він відзначив, що комплексні зміни у підходах до лікування і профілактики вживання дітьми алкоголю, тютюну та наркотиків мають відбуватися із врахуванням міжнародного досвіду, в першу чергу європейського.

"Працюючи за кордоном, я особисто бачив трансформацію підходів до профілактики і лікування дітей та молоді. Тому, вважаю вкрай важливим опрацювати питання застосування провідного міжнародного досвіду, в першу чергу досвіду країн Європейського Союзу, для вирішення цієї актуальної соціальної проблеми", - підкреслив Грищенко.

Під час наради учасники обговорили проблеми функціонування центрів медико-соціальної реабілітації неповнолітніх, лікування дітей від алкоголізму, наркоманії та токсикоманії, а також першочергові кроки, які необхідно вжити для реального забезпечення профілактики вживання дітьми алкоголю, наркотичних засобів та психотропних речовин.

Окрім того, чиновники відзначили необхідність створення умов для соціальної мотивації молоді вести здоровий спосіб життя, розширення можливостей для занять спортом та обмеження доступу дітей до алкоголю і тютюнових виробів.

Освіта.ua
26.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виталий Бабенко
это действительно очень большая проблема на сегодняшний день ведь каждый страшеклассник уже пробовал алкоголь, а каждый второй наркотик!! и впервую очередь нужно слышать все политические силы, а не поднимать свой рейтинг за счет детей!! ведь КПУ уже давно говорит о необходимости проводить профилактические работы в школах и финансировать соответствуюющие программы Минздрава, только тогда мы сможем победить детский алкоголизм и наркоманию!!
еее
Для Виталий Бабенко: Да какая профилактическая работа? Ее всегда проводили и проводят, но она до одного места, если нет ответственности ни за что ни у детей ни у родителей. у курят дети, и что учитель может сделать? Позвонить родителям, а мама в ответ:"Я знаю, сама курю". Если наркомания процветает, значит, это кому то нужно. Кому? Тому, кто имеет откаты от ее продажи, кто должен с ней бороться. Думаю, сами знаете, кому. И хватит пиарить коммуняк, надоели эти перевертни
Коментувати