У Міносвіти кажуть, що непричетні до цензури шкільних бібліотек

В освітньому відомстві заявляють, що не надсилали місцевим органам управління освітою ніяких розпорядчих документів щодо цензурування бібліотечних фондів

У Міносвіти кажуть, що непричетні до цензури шкільних бібліотек

Відповідне повідомлення поширено Міністерством освіти у відповідь на інформацію щодо цензурування бібліотечних фондів у школах Одеської області.

Нагадаємо, днями голова Одеської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Андрій Юсов повідомив про те, що директори одеських шкіл отримали наказ про вилучення зі шкільних бібліотек матеріалів, які не відповідають політиці керівництва країни.

У Міністерстві освіти і науки заявляють, що відомство не надсилало місцевим органам управління освітою ніяких розпорядчих, нормативних документів щодо зазначеного питання.

Посилаючись на інформацію управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації, у Міносвіти повідомляють, що під час наради керівників загальноосвітніх закладів, яка відбулася 13 березня на базі Одеської спеціалізованої школи № 117, було наголошено на необхідності використання у навчально-виховному процесі навчально-методичної літератури, яка має відповідний гриф міністерства.

"Окрім цього, увагу керівників шкіл було акцентовано на необхідності вилучення з бібліотек застарілої навчальної літератури, що не відповідає сучасним вимогам, старих, непридатних через зношеність книжок", - запевняють у Міністерстві освіти.

Освіта.ua
20.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
сільський директор
Як це нема коментарів? А були.!