Школярів залучатимуть до вивчення правил дорожнього руху

Міносвіти та МВС проводитимуть щорічні дитячі акції, метою яких є підвищення рівня безпеки дорожнього руху та запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму

Школярів залучатимуть до вивчення правил дорожнього руху

Спільними наказами двох відомств затверджено заходи, що мають сприяти підвищенню рівня безпеки дорожнього руху в Україні, зокрема серед дітей та молоді.

З цією метою Міносвіти та МВС проводитимуть щорічний дитячий творчий конкурс "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху" та Всеукраїнську гру команд КВН юних інспекторів руху.

Всеукраїнський дитячий творчий конкурс "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху" буде проводитися щороку за напрямом художньої творчості - малюнок або твори декоративно-прикладного мистецтва та фотографія.

Участь у конкурсі на добровільних засадах зможуть взяти учні дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів, дитячих будинків віком від 5 до 17 років. Конкурс буде проводитися у три етапи, що відбуватимуться впродовж навчального року, фінал заходу відбуватиметься у травні.

Також в рамках заходів щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху міністерствами буде проводитись Всеукраїнська гра команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху, участь в який зможуть взяти команди загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів.

Метою проведення КВН є навчання учнів навичкам безпечної поведінки на вулично-дорожній мережі та залучення їх в роботу, спрямовану на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, а також організацію змістовного дозвілля школярів і молоді.

Участь у грі зможуть взяти команди загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, які складатимуться з дітей віком від 9 до 16 років.

До проведення КВН також будуть залучені працівники регіональних підрозділів Державної автомобільної інспекції.

Строки, місце, умови та порядок проведення регіональних турів будуть визначатися регіональними управліннями освіти. Всеукраїнський фінал гри буде проводитися щороку у серпні-вересні в "МДЦ "Артек".

Для організації та проведення зазначених заходів, що мають сприяти безпеці дорожнього руху, будуть створені організаційні комітети до складу яких увійдуть представники ДДАІ МВС, Міносвіти та інших заінтересованих міністерств, центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій.

Освіта.ua
20.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
весна
Конкурси , акції, марафони, огляди, семінари... А коли вчити дітей?
Поки ще вчитель
Ще один геморой на голови вчителів, ще один конкурс, і все нашими руками, і все безкоштовно. Ну якщо це так хоче МВС провести, ми надамо дітей, приходьте, проводьте, готуйте! Я задовбали ці конкурсодавці. Треба втікати зі школи, не можу!!!!!!