У школи мають повернути спортзали

Микола Азаров переконаний, що впродовж поточного року у кожен навчальний заклад можна повернули спортивні зали та майданчики

У школи мають повернути спортзали

Про це прем’єр-міністр заявив під час проведення урядового засідання 6 березня.

"Президент України поставив завдання повернути спортивні майданчики, спортзали у кожен навчальний заклад. Я переконаний, що це завдання можна виконати протягом поточного року. Якщо ретельно підготувати його виконання і сконцентрувати ресурси", – заявив Азаров.

Для виконання завдання Азаров доручив відповідальним міністерствам та відомствам "протягом місяця здійснити інвентаризацію навчальних закладів де немає спортивних споруд і скласти програму будівництва або реконструкції і відновлення та визначити ресурси на її виконання".

Освіта.ua
06.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
vchytel
ну да, у нас бассейн, тот, что уже почти построен был, уже разобрали. Правда балки никому не нужны, да кирпичи остались. Непригодные никуда)))))
Директор школи
У сусідньому селі спортзал будували 13 років, потратили 2,5 млн. грн. Цікаво, а звідки візьмуться ресурси, щоб побудувати спортзали за 1 рік?
патрік
В 2010 році "успішно" компютеризували школи(по 1 на школу),в 2011 навчили всіх 100% користуватись компютером,в 2012 - побудували у всіх школах внутрішні убиральні, в 2013 успішно побудуємо спортзали і басейни.... УРА!!!!!!!!!!!!!!
DR
Для патрік: ще додайте ліфти й пандуси
Коментувати
Сергій
Так, завдання необхідно ставити, без цього немає руху вперед. Але всі проекти потрібно фінансувати!!! Вже з Табачником туалети "збудували" і все на шиях вчителів, батьків, учнів!!! А тепер з нуля спортзали? Чи ми витримаємо всі прожекти наших чиновників?