У Міносвіти визначили, як учнів забезпечуватимуть підручниками

Міністерством освіти затверджено порядок, який має на меті організацію своєчасного забезпечення навчальних закладів підручниками та посібниками

У Міносвіти визначили, як учнів забезпечуватимуть підручниками

Порядок забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів підручниками та навчальними посібниками затверджено відповідним наказом профільного міністерства.

Документ визначає механізм забезпечення студентів, учнів та вихованців навчальних закладів підручниками та навчальними посібниками.

Передбачається, що загальноосвітні навчальні заклади державної і комунальної форм власності, професійно-технічні та вищі навчальні заклади I-II рівнів акредитації, вищі навчальні заклади державної і комунальної форм власності I-IV рівнів акредитації, що здійснюють підготовку педагогічних кадрів, та дошкільні навчальні заклади забезпечуватимуться підручниками і навчальними посібниками з бібліотечних фондів навчальних закладів, в тому числі навчальними посібниками серії "Шкільна бібліотека".

Підручники та навчальні посібники бібліотечних фондів мають використовуватися у навчально-виховному процесі не менше п'яти років.

Щороку органи управління освітою мають проводити аналіз придатних для використання підручників і посібників бібліотечних фондів навчальних закладів та визначати потребу в них на наступний навчальний рік. Після чого відомості про необхідні підручники мають подаватися до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Міністерством освіти визначатиметься перелік навчальної літератури, що може видаватися за державним замовленням у поточному навчальному році. Після виконання державного замовлення, за погодженням з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти, видавництва матимуть право на виготовлення додаткового накладу видань та реалізацію своєї продукції.

Освіта.ua
23.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів