В уряді кажуть, що піклуватимуться про бюджетників і надалі

У Кабміні повідомили, що бюджетом 2013 року передбачено підвищення соціальних стандартів, тому заяви про те, що уряд не опікується соціальною політикою вважають безпідставними

В уряді кажуть, що піклуватимуться про бюджетників і надалі

В уряді запевняють, що заяви про відсутність в бюджеті поточного року належного фінансування зарплат бюджетнікам є безпідставними. Про це йдеться в урядовому повідомленні, поширеному Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

У Кабміні зазначають, що незважаючи на погіршення економічного становища у світі, а також сповільнення розвитку вітчизняної економіки, головними пріоритетами бюджетної політики для уряду завжди залишатимуться зростання соціальних гарантій та покращення соціального захисту громадян.

"Цьогорічним бюджетом передбачено зростання соціальних стандартів, а головне - закладені ресурси для їх належного фінансування. Варто також згадати, що Урядом у минулому році у повному обсязі були профінансовані соціальні ініціативи Президента України. Тому говорити про те, що Уряд не опікується соціальною політикою безпідставно", - запевняють у Кабміні.

"У Законі України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" мінімальну заробітну плату встановлено у розмірі: з 1 січня - 1147 гривень,  з 1 грудня - 1218 гривень (приріст середньорічного показника (1153 грн.) до попереднього року (1098 грн.) становитиме 5%). Також у 2013 році на 6,5 % передбачено підвищення посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки з метою зменшення грошового розриву між цим показником та мінімальною заробітною платою", - зазначають в уряді.

На кінець 2013 року, порівняно з аналогічним періодом 2012 року, мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум зростуть на 7,4%, при індексі споживчих цін 4,8%.

"Урядом України і надалі буде проводитися поступова політика підвищення соціальних стандартів і збільшення видатків соціального характеру", - наголосили в Кабміні.

Освіта.ua
22.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Опять ложь. Опять нам учителям лапшу на уши вешают. А почему ни слова о том что в 2013 году будет всего два повышения, а не четыре как в предыдущие годы. С 1.01.2013 повысится зарплата учителя первой категории на "очень большую сумму" 12 гривен ( в декабре2012г. ставка первой категории -1653грн. с 1 января 2013г -1665 грн), а потом следующее повышение с 1 декабря 2013 года и в течении 11 месяцев 2013 года нам больше не добавят ни копейки.Во заживеммммм. Вот так правительство заботится о бюджетниках и особенно о работниках образования. Чтоб вы так гады жили, как мы выживаем
irina12345
Каховка, Херсонська область . На зимових канікулах - 3 дні за власний рахунок, а з лютого по 2 дні щомісяця. І хто ж про нас піклується????????
vfybatcn
Для irina12345: не пишите. есть письмо за подписью Азарова. скачайте и тыкните в нос.
Коментувати
Good
Ага, верю охотно: "Нынешним бюджетом предусмотрен рост социальных стандартов..."