Знання російської підвищуватимуть шляхом учнівського конкурсу

Міністерством освіти затверджено правила проведення всеукраїнського учнівського конкурсу з російської мови "Лукомор’я", найкращі учні отримають дипломи

Знання російської підвищуватимуть шляхом учнівського конкурсу

Затвердженими правилами визначено порядок організації та проведення щорічного учнівського конкурсу з російської мови "Лукомор’я", в якому зможуть взяти участь учні 2-11-х класів загальноосвітніх шкіл.

За визначенням освітнього міністерства, метою конкурсу є активізація та актуалізація вивчення російської мови в навчальних закладах, підвищення рівня знань з російської мови, підтримка та підвищення ефективності роботи вчителів російської мови тощо.

Передбачається, що конкурс буде проводитися Донбаським державним педагогічним університетом спільно з базовою організацією, яку визначатиме Міністерство освіти і науки. На місцях конкурс проводитимуть координатори, діяльність яких може охоплювати один або кілька загальноосвітніх навчальних закладів регіону, району або села.

На координаторів зокрема буде покладено обов’язки поширення ідеї конкурсу, розповсюдження інформаційних матеріалів між учасниками конкурсу, допомоги учням, учителям і батькам у підготовці до участі у змаганнях, а також збирання бланків із відповідями, повідомлення учасників про результати конкурсу, відзначення учнів призами тощо.

Реєстрація заявок на участь у конкурсі відбуватиметься щороку до 20 грудня. Конкурс буде проводитися у тестовій формі в один день, але не пізніше 1 березня, в усіх регіонах країни за єдиними завданнями для кожної вікової категорії. Оголошення результатів та розсилання дипломів та призів проходитиме щороку до 1 червня.

Школярі, які отримають найкращі результати, отримуватимуть дипломи переможців. Для учнів, які постійно беруть участь у конкурсі та показують високі результати, можуть бути організовані додаткові заохочувальні заходи.

Освіта.ua
16.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Svetlana Prudius
Очередной платный конкурс