Міносвіти працює над змістом збірників завдань ДПА-2013

Міністерством освіти підготовлено перелік збірників завдань для державної підсумкової атестації (ДПА) школярів у 2013 році, електронні версії будуть опубліковані не пізніше 1 травня

Міносвіти працює над змістом збірників завдань ДПА-2013

Для проведення державної підсумкової атестації у 2012/13 навчальному році учнів 4-х, 9-х та 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової у Міністерстві освіти планують видати 94 збірники завдань.

Затвердження повного переліку збірників завдань для державної підсумкової атестації учнів шкіл у 2013 році відбудеться після проведення науково-методичної та психолого-педагогічної експертизи змісту збірників завдань.

Окрім того наказом міністерства визначено форми проведення (усно чи письмово) державної підсумкової атестації з навчальних предметів учнів 4-х, 9-х та 11-х класів у цьому навчальному році.

Електронні версії збірників, за якими буде проведено ДПА-2013 у школах, мають бути оприлюднені не пізніше 1 травня.

Передбачається, що проведення державної підсумкової атестації випускників початкової школи триватиме з 13 до 21 травня, учні 9-х класів складатимуть шкільні іспити у період з 28 травня до 11 червня, а випускники 11-х класів - упродовж 27-31 травня 2013 року.

Порядок проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2012/2013 навчальному році має бути затверджений найближчим часом.

Нагадаємо, державна підсумкова атестація учнів є формою контролю за відповідністю освітнього рівня випускників загальноосвітніх навчальних закладів І, II, III ступенів відповідним навчальним програмам.

Освіта.ua
16.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Никки
А это по ДПА 9 класс украинская литература ответы, на том же сайте, http://ycilka.net/bilet.php
Никки
http://ycilka.net/svit_lit.php. Тут ответы по свитовой литературе ДПА 9 класс, бесплатно, просто копируешь
Ніна
Останім часом закінчення навчального року перетворюється на якесь карколомне ШОУ "Останній герой". Минулий рік витримали... Молодці! Виживете в цьому - честь і хвала... А дала що?!. Враження, що наше хитромудре міністерство живе за правилом МОЯ ХАТА З КРАЮ. А результат "чем дальше в лес - тем больше дров". Яке майбутнє у такої освіти? І мені шкода, бо наші школи та її мешканці з кожним роком перетворюються на піддослідних кролів. Я вчитель з 25-річним стажем роботи. 15 квітня маю здати в РВО матеріали для ДПА з хімії в 11 класі. А де ж ті збірники!? Електронний варіант не пізніше 1 травня... Заспокоїли
Каріна
У нас 100 варіантів з математики, 100 з англійської мови, 100 з географіїї,100 з біологіїї та 100 з української..
kiti
31 мая ДПА и выпускной.Лучше не бывает.
Nakuri_kota
Блін, ну це ж не реально вирішити всі варіани. По географії 36 варіаниів, по біології 30 варіантів, по математиці також 30 варіантів. Як можна вирішити всі варіанти на 28 днів. Це не реально.
мила
если учесть, что по иностранному 100 вариантоа, как раз нормально готовиться с 1 мая.
Natali Maksimenko
Скажите,пожалуйста,как можно написать тесты (2012г) по географии без атласа? Мы ,в свое время, тоже сдавали в 8 кл.географию- так нас учили : если чего то не помнишь-уметь пользваться картами. А как можно написать столько мелкой информации, зачем ее помнить? Смысл в этом!!!! Общие понятия-это да, надо знать, надо уметь разбираться, а так наталкивают только к списыванию!!!!
Сільська вчителька
Для Natali Maksimenko: Цілком погоджуюсь! Тести й так складні. Для дітей загальноосвітніх шкіл важко вкластися в час. А ще знання карти (дрібниць), мабуть, всіх вчителів географії виводить з рівноваги.
Алена
К сожалению, к нашему мнению никто не прислушивается... Я тоже считаю, что без атласа ответить просто невозможно...
Завуч школи
Не зрозуміло, як це можливо провести ДПА у 11 класі з 27 травня по 31 травня з трьох предметів, дотримуючись норми: 2-3 дні на підготовку
Коментувати