Чиновників просять не виганяти вчителів у відпустки

Міністерство освіти доручило місцевим органам управління освітою вжити заходів щодо недопущення примусового відправлення учителів у відпустки, зокрема під час канікул

Чиновників просять не виганяти вчителів у відпустки

Про це йдеться у листі профільного міністерства, що отримали начальники управлінь освіти в регіонах.

Відповідне доручення надане з метою уникнення випадків намагання місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування вирішити проблеми дефіциту своїх бюджетів за рахунок зменшення асигнувань на утримання закладів та установ освіти.

Зокрема місцеві органи управління освітою мають посилити контроль за дотриманням вимог законодавства у частині забезпечення соціального захисту педагогічних працівників.

Також органи управління освітою мають вжити додаткових заходів щодо недопущення примусового відправлення з ініціативи керівників навчальних закладів педагогічних працівників, зокрема під час канікул, у відпустки без збереження заробітної плати.

У міністерстві наголошують, що відповідно до законодавства, відпустка без збереження заробітної плати надається працівнику виключно за його бажанням.

"З огляду на викладене, особливу увагу звертаємо на персональну відповідальність керівників закладів освіти за неналежне виконання законодавства", - йдеться у листі Міністерства освіти.

Освіта.ua
17.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів