У Міносвіти заявили, що виконали річний план роботи

Освітні чиновники задоволені своєю роботою у 2012 році. План дій щодо середньої та професійно-технічною освіти виконано повністю, а Китай допоміг втричі перевиконати план забезпечення шкіл комп’ютерами

У Міносвіти заявили, що виконали річний план роботи

У Міністерстві освіти відбулося засідання робочої групи з виконання Національного плану дій Президента України на 2012 рік щодо впровадження економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".

Під час засідання, яке провів перший заступник міністра Євген Суліма, чиновники оцінили хід реформування освітньої системи у 2012 році.

"Згідно з Національним планом дій, Міністерство повністю виконує завдання, які поставлені за нашим напрямом. Хочу наголосити, що сьогодні також йде підготовка до плану, який буде затверджений Указом Президента України на 2013 рік", - зазначив Суліма.

У свою чергу в.о. відповідального секретаря робочої групи Світлана Тарнавська заявила, що з 28 завдань повністю виконано 22, одне виконується постійно, а п’ять перенесено в план на 2013 рік. Завдання, які стояли перед середньою та професійно-технічною освітою, виконані повністю.

Також директор Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Олександр Удод повідомив про стан роботи з реалізації Державної цільової програми "Сто відсотків", зазначивши що відповідно до Національного плану дій на 2012 рік, комп’ютерними класами повинні бути забезпечені не менше 20% шкіл, охоплених зазначеною програмою.

Він зокрема зазначив, що "шляхом залучення коштів місцевих бюджетів 298 шкіл отримали навчальні комп’ютерні комплекси і, крім цього, 2 тис. 368 шкіл отримали комп’ютерні класи в якості гуманітарної допомоги від Китайської Народної Республіки. Таким чином, у 2012 році комп’ютерними класами забезпечено 2 тис. 666 загальноосвітніх навчальних закладів, що більше ніж у тричі перевищує показники Національного плану дій".

"Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, за статистикою, в цьому році є лідером з виконання плану. Це, в першу чергу, пов’язано з тим, що він був добре спланований і дисципліна виконання була на дуже гарному рівні", - підсумував координатор з упровадження економічних реформ при Адміністрації Президента Олександр Саєнко.

Освіта.ua
17.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів