Влада хоче досягти соціальної справедливості

Президент Янукович заявив, що головний акцент у внутрішній політиці влада зробить на забезпеченні системної політики соціальної справедливості

Влада хоче досягти соціальної справедливості

Про це йдеться у Зверненні Президента до Українського народу та народних депутатів з приводу початку роботи Верховної Ради 7-го скликання.

"На цій основі будуть продовжені реформи системи соціального забезпечення, пенсійної системи, сфери трудових відносин, освіти та охорони здоров’я", - підкреслив він.

Усе це, за словами Президента, влада здійснюватиме разом із громадськістю, профспілками, на основі ефективного соціального партнерства. "Люди мають відчути реальний позитивний результат від нашої спільної роботи. Такою буде наша відповідь на очікування українського суспільства", - наголосив Глава держави.

"Я упевнений, що 2013 рік та наступні роки стануть часом нових досягнень та звершень", - підкреслив Віктор Янукович.

Як відомо, цього тижня у Федерації профспілок України заявили про спроби влади перекласти фінансово-економічні труднощі на плечі бюджетників.

Зокрема, у своєму зверненні до Януковича, що було оприлюднено профспілками, голова ФПУ зазначив, що ухвалений парламентом Закон "Про Державний бюджет України на 2013 рік" продовжив практику надання пріоритетності цілям економічного зростання фактично за рахунок низького рівня забезпечення державою соціальних стандартів і гарантій.

У профспілках також підкреслили, що у рамках соціального діалогу Федерація профспілок брала активну участь у попередніх етапах формування бюджету країни, однак ухвалений на 2013 рік Державний бюджет сформовано Кабінетом Міністрів без належного дотримання принципів соціального діалогу та без обґрунтування причин радикального зменшення темпів зростання мінімальної заробітної плати.

Освіта.ua
13.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів