В Україні розвиватимуть шкільний футбол

Міністерство освіти та Федерація футболу України домовилися про взаємодію в розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах. До футболу також долучатимуть і дівчат

В Україні розвиватимуть шкільний футбол

Відповідно до договору про взаємодію в розвитку шкільного футболу, Міносвіти та ФФУ будуть проводити щорічні Всеукраїнські змагання на призи клубу "Шкіряний м’яч", а також національні турніри зі шкільного футболу серед дівчат.

В рамках договору також реалізовуватимуться міжнародні та національні соціальні проекти розвитку шкільного футболу, зокрема "Відкриті уроки футболу", "Відкриті розважальні футбольні школи" та "Чесна гра".

Сторони домовилися сприяти організації відповідних спеціалізованих класів у загальноосвітніх навчальних закладах, а також спортивно-оздоровчих таборів, впроваджувати в роботу шкіл існуючі та розробляти нові методичні матеріали зі шкільного футболу для вчителів фізичної культури та учнів, проводити курсову підготовку вчителів фізичної культури з методики навчання футболу в школі тощо.

Також Міносвіти буде сприяти організації роботи гуртків з футболу, починаючи з молодших класів. У свою чергу, федерація футболу надасть допомогу школам всіх регіонів у встановленні спортивних майданчиків та футбольних полів зі штучним покриттям, забезпеченні футбольними м’ячами.

Договір реалізуватиметься протягом чотирьох наступних років.

Освіта.ua
12.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів