Надбавки до зарплат вчителям Києва в бюджеті не передбачені

Голова КМДА Олександр Попов заявив про те, що затверджений держбюджет не гарантує регулярних виплат заробітних плат, а кошти для надбавок до зарплат вчителям взагалі не передбачені

Надбавки до зарплат вчителям Києва в бюджеті не передбачені

Про це йдеться у заяві голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова з приводу замаху на права киян у діях Уряду і Верховної Ради України 6-го скликання.

"Розроблений Урядом і затверджений народними депутатами проект державного бюджету України 2013 року не відповідає інтересам киян та фінансово не гарантує забезпечення нормальної життєдіяльності столиці", - йдеться у заяві голови КМДА.

Він зазначив, що спосіб, у який формувався і затверджувався державний бюджет, виключив участь місцевої влади у розробленні і навіть обговоренні базових параметрів та показників фінансового забезпечення життєдіяльності Києва. Урядова редакція закону про бюджет України наступного року позбавляє Київ можливості не тільки розвиватися, а й просто функціонувати.

"Запланований Урядом прихований дефіцит бюджету столиці унеможливлює регулярність виплат заробітних плат працівникам бюджетної сфери. Кошти для муніципальної допомоги інвалідам і пенсіонерам, а також для надбавок до зарплат вчителям, медикам та іншим соціальним працівникам взагалі не передбачені", - йдеться у заяві.

"Тому звертаюся до профспілкових організацій, до новообраних народних депутатів із закликом об’єднатися для захисту інтересів киян. Сьогодні необхідно відпрацювати спільні дії, аби запропонувати вже новому Уряду способи вирішення проблемних питань у фінансовому забезпеченні життєдіяльності Києва та інших територіальних громад України", - заявив голова КМДА Олександр Попов.

Освіта.ua
06.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
АНТОНИНА
ЧОМУ уДн1провському ройон1 дали прем1ю адм1н1страц11 а вчителям прац1вникам шк1л Н1 це наш1 грош1
игорь письменный
зароботная плата это не их желание тебе платить а их ОБЯЗАНОСТЬ свои права нужно отстаивать любымы способами.
Сергей Лимонов
Так бюджет прийняли ваші ж соратники регіонали проФісіонали!
Олег
Для Сергей Лимонов: як завжди "попереднікі" винуваті
Коментувати