Дітей мають приймати до дитячих садків незалежно від місця реєстрації, - Міносвіти

У Міністерстві освіти наголошують, що прийом дітей до дошкільних навчальних закладів має здійснюватися незалежно від місця реєстрації дитини та її батьків

Дітей мають приймати до дитячих садків незалежно від місця реєстрації, - Міносвіти

Відповідні роз’яснення профільного міністерства надані у зв’язку з численними зверненнями керівників дошкільних навчальних закладів сільської місцевості та представників місцевих управлінь освіти щодо прийому дітей до дитячих садків, сім’ї яких проживають в одних населених пунктах, однак офіційно зареєстровані в інших.

У міністерстві зазначають, що в Україні законодавчо закріплено право батьків обирати дошкільний навчальний заклад для своєї дитини.

Також, посилаючись на Положення про дошкільний навчальний заклад, у Міносвіти уточнюють, що прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення та свідоцтва про народження.

Окрім того, у профільному відомстві наголошують, що реєстрація місця проживання чи місця перебування особи не може бути підставою для обмеження прав і свобод, передбачених Конституцією.

Також у Міністерстві освіти зазначили, що відповідно до законодавства про дошкільну освіту, держава має надавати всебічну допомогу сім'ї у розвитку, вихованні та навчанні дитини, забезпечувати доступність і безоплатність освіти в державних і комунальних дошкільних навчальних закладах та обов'язкову дошкільну освіту дітей старшого дошкільного віку.

Враховуючи зазначене, у Міністерстві освіти підкреслили, що прийом дітей до дошкільних навчальних закладів має здійснюватися незалежно від реєстрації дитини та її батьків.

Освіта.ua
16.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів