У Києві відбудеться Національна виставка "Інноватика в сучасній освіті"

У столичному виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" відбудеться виставка-презентація українських і закордонних навчальних закладів та постачальників навчального обладнання

У Києві відбудеться Національна виставка "Інноватика в сучасній освіті"

Цієї осені участь у виставці візьмуть 625 навчальних закладів, регіональні і муніципальні органи управління освітою, що презентуватимуть освітні послуги своїх регіонів.

Програмою виставки передбачено ознайомлення відвідувачів з діяльністю вітчизняних видавництв, міжнародних установ і представництв, інноваційних підприємств і бізнес-організацій, що забезпечують освітню галузь сучасними засобами навчання та працюють на ринку освітніх послуг.

Відвідувачі, які цікавляться можливостями здобуття освіти за кордоном, програмами академічних обмінів або отриманням післядипломної освіти, матимуть можливість поспілкуватися з представниками навчальних закладів та представництв з Швейцарії, Польщі, Словаччини, Чехії та Італії, які поділяться досвідом співробітництва з українськими колегами, познайомлять потенційних абітурієнтів, їх батьків і освітян з умовами і термінами вступу до навчальних закладів своїх країн, перспективами майбутньої професії.

У ході виставки-презентації, батьки, учителі, керівники та адміністратори навчальних закладів матимуть можливість відвідати експозиції виробників освітнього обладнання та інформаційних систем, які презентуватимуть електронні засоби навчання, підручники та методичні посібники, засоби навчання для раннього розвитку, шкільні дошки, фліпчарти для нарад і презентацій, стенди для шкіл і дитячих садків, прилади та обладнання для шкільних кабінетів тощо.

Освітні інтернет-мережі презентують школярам, батькам, вчителям та освітнім адміністраторам автоматизовані системи управління документообігом, он-лайн бібліотеки, мультимедійні матеріали для учнів, конспекти для вчителів з шкільних предметів, різноманітні SMS-сервіси, інші інноваційні розробки.

Організаційний комітет запрошує керівників та працівників навчальних закладів, співробітників органів управління освітою, учнів та їх батьків відвідати експозиції IV Національної виставки-презентації "Інноватика в сучасній освіті", що відбудеться 16-18 жовтня у Виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" за адресою: вул. Салютна, 2 Б, м. Київ, павільйон № 2, вхід Е.

З детальною програмою роботи освітньої виставки-презентації можна ознайомитися на офіційному сайті організаторів.

Оргкомітет виставки: (044) 498-42-04, 498-42-05.

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія "Виставковий Світ".

Освіта.ua
05.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів