Дошкільною освітою охоплено більше 80 % маленьких українців

Міністр освіти заявив, що завдяки уряду Азарова, влада протягом останніх років збільшує кількість дошкільних закладів чи не щодня

Дошкільною освітою охоплено більше 80 % маленьких українців

Про це міністр сказав працівникам дошкільної освіти, які були присутні на розширеному засіданні колегії Міносвіти, що було присвячене стану та перспективам розвитку дошкільної освіти України.

Міністр повідомив, що протягом багатьох років дошкільна освіта характеризувалося негативними тенденціями: зменшувалася кількість дитячих садочків, скорочувалось державне фінансування та відбувався відтік педагогічних кадрів.

"Зрозуміло, що у зв’язку з так званим "бебі бумом", зростає і попит батьків на дитячі установи, та кількість місць у них продовжувала зменшуватись. – констатував Табачник. - Така ситуація викликає значну соціальну напругу. Саме Уряду Миколи Азарова довелось терміново і рішуче взятися за вирішення цієї проблеми".

"Починаючи з 2010 року й донині кількість дошкільних закладів збільшується чи не щодня", - заявив міністр. За його словами мережа дошкільних навчальних закладів зросла на сьогодні до 16 тисяч 321 дитячих садків різних типів та форм власності.

"Хочу нагадати: це – плюс 1095 дитсадків по країні за останні два з половиною роки", - сказав міністр освіти. У них здобувають дошкільну освіту 1 млн. 385 тис. дітей, що становить 81,5 % від загальної кількості дітей від 3 до 6 років, а якщо врахувати всі форми дошкільної освіти – майже 84,4 % дітей. А дітей старшого дошкільного віку дошкільною освітою охоплено 99,9 %.

Освіта.ua
27.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів