Табачник у Москві заявив, що в Києві катастрофічно не вистачає російських шкіл

Напередодні нинішнього навчального року конкурс серед першокласників у школах і гімназіях з російською мовою навчання становив 5-7 осіб на місце

Табачник у Москві заявив, що в Києві катастрофічно не вистачає російських шкіл

Про це заявив міністр освіти України Дмитро Табачник в ефірі радіо «Голос Росії», повідомляє інформаційне агентство ГолосUA.

«Найважча ситуація склалася в Києві, що в російських школах і гімназіях на одне місце в першому класі претендувало п'ять-сім дітей. Це, звичайно, проблема, і ми зі столичною мерією зобов'язані зробити кроки назустріч людям, тому що навіть за офіційним переписом, незалежно від мови спілкування, 22 відсотки киян себе позиціонували росіянами, як громадяни України, росіяни за національністю», - зазначив міністр освіти України.

За словами Дмитра Табачника, сьогодні в Україні діють 1 тис. 600 середніх шкіл, в яких викладання здійснюється російською мовою. Ще близько 2 тисяч шкіл мають класи як з російською, так і з українською мовою навчання.

При цьому Д. Табачник підкреслив, що відкриття шкіл і класів, в яких викладання здійснюватиметься тією чи іншою мовою, є прерогативою місцевої влади.

Освіта.ua
11.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
leox
Російські школи поступово перетворюються в притони для кавказців, арабів, негрів. Я дуже співчуваю вчителям яким доводиться працювати в тих звіринцях.
Чиф
100%. Подтверждение - моя школа.
Коментувати
Leon
А какая им разница мат, хоть на русском хоть на японском одинаково звучит. Им другого и не надо.
Чайка
Такое впечатление, что комментируют одни урки. Видно, вы не на тот сайт попали. Кто вам запрещает говорить на том языке на котором, вы желаете? Что же вы навязывайте? В любой стране Европы люди говорят на привычном им языке и при этом не оскорбляют других. Боже мой не ужели - это учителя. Сколько в вас злости и ненависти. Чему ВЫ учите наших детей .За ДЕРЖАВУ обидно!!!
Патріот України
Для Чайка: Коментують не лише вчителі. Просто москалям не зрозуміти справжніх патріотів. А злость до тих, хто розвалюють Україну, хто її ненавидить, до осіб, типу табачників...
Малоросс
Разваливалют Украину галичанские националисты, которые "прихватизировали" понятие "патриот Украины". В многонациональной стране нужно учитывать интересы всех граждан, а то дискриминация по любому признаку приводит к борьбе за равные права.
Віта
Для Малоросс: Навіть Ваше імення про вас вже все сказало. Саме так себе і позиціонуйте - Малоросом. Табачник - українофоб, намісник, поставлений спеціально для того, щоб зруйнувати нашу освіту, викорінювати все українське. Безликою масою, що називає себе малоросами так добре керувати...Тіштеся. Все одно не вийде зруйнувати Україну. Бо ніхто не зможе заборонити нам навчати дітей українською, розповідати їм про УПА, голодомор і червону чуму, яку ніяк не можемо подолати. Але ми поборемо.Не сумнівайтеся! І дадуть кожному по заслугах його.
Коментувати
sms
Треба купити пану табачнику квиток і нехай шурує в Росію та розводить там свою демагогію, вчить росіян російської мови!
Vitalik
Як він с*ка дістав зі своєю Рассєйскою мовою. А для Української нічого путящого не зробить. Хай блін йдуть в українські школи, а то кацапщину розвели!
Bedre
ІУДУШКА АЛЕ НЕ ГОЛОВЛЄВ
Bedre
Табачник це не людина це діагноз
Shkapa
Собачник ни чем не хуже остальных рыгоАналов. Они все такие.
Vladimir Fedorenko
Яка облуда!
Dmitriy
для русификции киева катострофично не хватает руских школ..
Irina
Детских садиков с обучением на русском языке также не хватает !!!