Фінал "Зірниці" відбудеться у Криму

З 26 по 30 вересня у дитячому оздоровчому комплексі "Південний" буде проведений фінальний етап Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця"

Фінал "Зірниці" відбудеться у Криму

Гра "Зірниця" є складовою загальнодержавної системи військово-патріотичного виховання та спортивної підготовки дітей та учнівської молоді України, що має забезпечувати формування і розвиток соціально значущих цінностей, громадянських, моральних, психологічних і фізичних якостей у процесі виховання та навчання.

Участь у фіналі візьмуть 24 команди-переможниці обласних етапів з різних областей України. Окрім того, у рамках фіналу "Зірниці" діти отримають змогу взяти участь у Міжнародному воєнно-історичному фестивалі "Альмінська битва", присвяченому одному із перших масштабних боїв Кримської війни.

Відзначення переможців гри відбудеться під час церемонії урочистого закриття у Севастополі. Після урочистої церемонії для учасників фінального етапу військово-патріотичної гри "Зірниця" буде проведено екскурсії місцями бойової слави та героїчних подвигів міста Севастополя.

Освіта.ua
11.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів