Освітяни обговорили питання створення умов для соціалізації дітей-сиріт

У Волинській області під час Всеукраїнського науково-практичного семінару обговорено питання щодо створення умов для соціалізації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Освітяни обговорили питання створення умов для соціалізації дітей-сиріт

Досвідом забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей зазначеної категорії в умовах реалізації Державної цільової соціальної програми реформування системи інтернатних закладів поділився заступник начальника управління Рівненської облдержадміністрації Олег Пекарський, повідомляє Урядовий портал.

Це відбулося під час секційних занять для спеціалістів управлінь освіти обласних державних адміністрацій.

Також з доповідями виступили учасники семінару з Автономної Республіки Крим, Харківської, Сумської, Хмельницької, Волинської, Полтавської, Київської областей.

Обговорювалися актуальні питання щодо соціальної адаптації та підготовки до самостійного життя вихованців інтернатних закладів, взаємодію різних інституцій в регіонах щодо соціального захисту дітей незахищених категорій, ранньої реабілітації та соціалізації дітей дошкільного віку, впровадження сімейних форм виховання.

Учасників семінару ознайомили з досвідом роботи закладу нового типу – Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» директор Валентин Вірковський та заступник начальника управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Валентина Загрева.

Науковий консультант експериментального закладу Галина Бевз презентувала його модель, зупинившись на питанні соціалізації як набутті самостійності: від теорії до практики.

При підбитті підсумків семінару з пропозиціями щодо напрямків діяльності центральних органів виконавчої влади, органів управлінь освітою, служб у справах дітей та інших органів місцевої влади виступили представники секцій.

Освіта.ua
11.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!