В школи прийде понад чотириста тридцять тисяч першокласників, - Азаров

Прем’єр заявив, що українські школи готові до початку навчального року, всі першокласники отримають нові підручники, а дітей з віддалених районів возитимуть шкільними автобусами

В школи прийде понад чотириста тридцять тисяч першокласників, - Азаров

Про це Азаров повідомив під час виступу на засіданні Кабміну. "Першого вересня в українські школи прийде понад чотириста тридцять тисяч першокласників. І для них, і для всіх учнів ми намагалися створити свято і кращі умови навчання, ніж були", - сказав прем’єр.

Він зазначив, що абсолютно всі першокласники отримають новенькі підручники, які вже доставлені до навчальних закладів. Надруковано шістдесят три назви підручників загальним накладом чотири мільйони примірників.

"Поточний рік є рекордним у виконанні програми "Шкільний автобус": закуплено майже тисячу автобусів для доставки дітей з віддалених населених пунктів до шкіл. Збудовано і капітально відремонтовано більше двох з половиною тисяч приміщень загальноосвітніх закладів", - зазначив Азаров.

Він також повідомив, що поточного року вітчизняні школи отримують п’ятнадцять тисяч комп’ютерів та нагадав про нові шкільні стандарти початкової, базової та повної загальної середньої освіти.

"Розроблені стандарти базової й повної загальної середньої освіти, а також Державний стандарт початкової загальної освіти. Вони повинні забезпечити, для початкової школи, насамперед, повноцінний фізичний розвиток дітей, а для старшої школи – фізичний розвиток, загальну повну освіту плюс профільну спрямованість. За рахунок профільності ми й розвантажимо школярів. З 1 вересня вони вже запроваджуються в 1 класі початкової школи", - підкреслив прем’єр.

"Тобто, до навчального року ми підготувались непогано. Проте, все одно прошу членів Кабінету Міністрів востаннє, і прискіпливо вивчити стан справ у закріплених регіонах, якщо треба, надати допомогу і оперативно виправити недоліки", - резюмував Азаров.

Освіта.ua
29.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гуру
Це робиться для того щоб наші дорогі дітки не розвивались так як потрібно, таким людям які це роблять скоро голови будуть стирати до асфальту, пам'ятайте ніяка імперія ще не втримала світ в руках, і не втримає, вся справа в розумінні людей, насправді люди це держава , а чиновники це лише наші раби, які повинні на нас працювати, а коли такі люди переходять грань, то їх просто наказують.
!!!
У нас во всех классах по 32 - 34 первоклассника. Какой тут индивидуальный подход?
!!!!
Для !!!: У нас по 36-37.
Олег
Згідно закону України "Про освіту" наповнюваність класу не повинна перевищувати 30 чоловік. У нас в минулому році в 10 клас подали заяви 31 учень... Керівництво хотіло сформувати тільки один клас. Батьки звернулися в прокуратуру і аж бігом було відкрито два класи...
!!!!
А немає можливості відкрити більше класів, бо немає приміщень, у які б їх посадити. У попередні роки була друга зміна, а цього року всіх втиснули в одну. Вільного приміщення немає жодного, навіть учительської нема.
Коментувати
О
Дайте підручники з англійскої мови !!!
Вчителька
Мені цікаво,хто ці підручники писав?????? Читання починається не з вивчення букв, а з читання великих текстів. на що розраховували укладачі. Діти- вундеркінди прийдуть ,тому що вввели Новий стандарт?