Кабмін реорганізував діяльність навчальних закладів соціальної реабілітації

Урядом унормовано організацію діяльності загальноосвітніх шкіл та професійних училищ соціальної реабілітації

Кабмін реорганізував діяльність навчальних закладів соціальної реабілітації

Кабінетом Міністрів України 8 серпня 2012 року затверджено постанову "Про організацію діяльності загальноосвітніх шкіл та професійних училищ соціальної реабілітації".

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, прийняття зазначеного нормативно-правового акта врегулює комплекс питань, пов’язаних із організацією навчання та виховання дітей, які вчинили правопорушення, що мають ознаки суспільно-небезпечного діяння.

Постановою внесено зміни до діючих постанов від 13 жовтня 1993 р. № 859 "Про організацію діяльності спеціальних навчально-виховних закладів для дітей і підлітків, які потребують особливих умов виховання" та від 22 листопада 2004 р. № 1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах", що сприятиме поліпшенню харчування учнів шкіл соціальної реабілітації та поліпшенню навчально-виховного процесу у вказаних закладах.

Відповідно до Закону України "Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх" до зазначених закладів направляються неповнолітні на підставі рішення суду, що стало причиною різкого зменшення контингенту дітей в закладах зазначеного типу.

У зв’язку з цим, мережа шкіл соціальної реабілітації оптимізується у відповідності до потреб суспільства, що дасть можливість поліпшити матеріально-технічну базу тих закладів, які продовжуватимуть функціонувати.

Освіта.ua
09.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів