В цьому році може бути вирішена проблема вуличних шкільних вбиралень

Дмитро Табачник сподівається, що до середини жовтня проблема з вуличними вбиральнями буде вирішена в усіх українських школах

В цьому році може бути вирішена проблема вуличних шкільних вбиралень

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник сподівається, що максимум до середини жовтня в усіх українських школах проблема з використанням вуличних туалетів буде вирішена і в навчальних закладах будуть обладнані вбиральні всередині приміщень.

Як повідомляє УНІАН, про це він заявив журналістам після засідання Кабінету Міністрів.

"Якщо до 1 вересня ні, то до 1 жовтня, до середини жовтня, це абсолютно реалістично. Це не такі вже великі витрати", - сказав Д.Табачник.

При цьому міністр підкреслив, що вирішення цього питання знаходиться в компетенції місцевих органів влади.

Нагадаємо, вчора після відвідування Деснянської водопровідної станції прем'єр-міністр України Микола Азаров нагадав місцевим чиновникам про необхідність облаштування приміщень сільських шкіл стаціонарними туалетами.

"Якщо говорити в цілому по Україні, то у нас 70% сільських населених пунктів не мають каналізації. Ми ставимо завдання, щоб сільські школи мали теплі туалети, щоб діти наші не бігали в туалет на вулицю в мінус 36 градусів, і не застуджувалися... Я не соромлюся питати, коли приїжджаю (в регіони, - ред.) і не просто питати буду. Ось 1 вересня наступить, будемо вживати заходи до тих, хто не виконав наші розпорядження", - акцентував М.Азаров.

УНИАН
18.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Директор
Ваше распоряжение можно было бы выполнить, если бы были деньги на это выделены. И не такие уж это малые кошты- пан Азаров(унитазы в комплекте, трубы для канализации, емкость для воды(в школе вода по часам, как и во всем селе-с 14.00 до 17.00, а дети в школе с 8.00 до 15.00), насосная станция для подачи воды на смыв в унитазах, выгребная яма оцементированная и выложенная камнем-по требованию СЭС, раковины, краны. А у местной власти на все это нет денег- берите с родителей. А есть Закон"Окоррупции". Говорить хорошо и давать распоряжения тоже. Вот поснимали бы туалеты с Евро и отдали в сельские школы!