Замовлення з видання підручників для першокласників виконано, - Міносвіти

У Міністерстві освіти повідомили, що держзамовлення з видання підручників для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів виконано, половину накладу вже доставлено до областей

Замовлення з видання підручників для першокласників виконано, - Міносвіти

Про це повідомили у прес-службі освітнього відомства з посиланням на інформацію Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Відповідно до наведених даних, надруковано 58 назв підручників загальним накладом 4 млн 340 тис. примірників, зокрема: для учнів загальноосвітніх навчальних закладів з українською та російською мовами навчання, а також для першокласників, які навчатимуться іншими мовами національних меншин.

Доставка видрукуваних підручників до обласних книжкових баз триває. За даними регіональних управлінь освіти, станом на 16 липня, до областей доставлено більше 2 млн підручників.

Як повідомлялося раніше, у червні міністр освіти запевнив, що повні комплекти підручників для першокласників школи отримають на початку серпня.

Також Дмитро Табачник сказав, що нові підручники пройшли ретельну наукову, педагогічну та психологічну експертизу – над ними працювали фахівці, а також освітяни-практики та психологи. "Крім того, кожен підручник, який пройшов конкурсний відбір, згодом пройшов і апробацію у педагогів-практиків", - наголосив міністр.

Цього року на фінансування програми видання навчальної літератури передбачено понад 230 млн грн.

Освіта.ua
17.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
oksana
Цікаво, коли надійдуть підручники з англійської мови для 1 класу, бо ще й для 10 не дочекались.
Nina
Для oksana: Полностью поддерживаю вопрос по поводу учебников для 10 классов по английскому языку. Чувствую, что дети как и в прошлом году будут покупать их в магазинах по 40-80 грн за учебник...
Юлія
Шановні колеги! Проблема існує не тільки з підручниками англійської мови!!! Кожного року кількість учнів 10 класу змінюється і не вистачає навіть тих підручників, які надійшли. На мою думку, проблеми освіти потрібно вирішувати, починаючи з забезпечення основним джерелом знань - підручниками.
Коментувати