У найближчі два роки ми закриємо проблему шкільного автобуса, - Азаров

Сумська та Житомирська області отримали 74 шкільних автобуси, для повного виконання програми "Шкільний автобус" необхідно закупити ще 1,4 тис. одиниць техніки

У найближчі два роки ми закриємо проблему шкільного автобуса, - Азаров

Церемонія передачі шкільних автобусів представникам Житомирської та Сумської областей відбулася за участі прем’єра та міністра освіти.

"Сьогодні знаменна подія. Це вперше за всі роки реалізації програми таку велику кількість автобусів отримують дві наші області - Житомирська та Сумська", - зазначив Микола Азаров. За його словами, уряд створює всі необхідні умови для того, аби діти, які проживають далеко від шкіл могли діставатися до них безперешкодно.

"Кожна наша дитина повинна мати право і можливість вчитися у нормальній школі, де є комп’ютерні класи, де є грамотні вчителі, де є всі необхідні умови для здобуття хорошої сучасної європейської освіти", - заявив прем’єр.

"А у найближчі 2 роки ми взагалі закриємо цю проблему шкільного автобуса", - запевнив Азаров, додавши, що у 2013 році уряд твердо налаштований закупити решту 1,4 тис. автобусів, і тоді програма буде повністю виконана.

Азаров також наголосив, що державна політика у сфері освіти направлена на забезпечення права усіх громадян на освіту, вдосконалення функціонування та інноваційного розвитку сфери освіти на рівні усіх її складових, підвищення якості, конкурентоздатності освіти. Він висловив переконання, що одним із важливих кроків на шляху підтримки талановитої молоді є реалізація завдань програми "Шкільний автобус".

У свою чергу міністр освіти висловив впевненість, що проблема шкільних автобусів буде вирішена найближчим часом. "Думаю, ще один рік функціонування програми "Шкільний автобус" - і ця соціальна проблема просто буде вирішена", - підсумував Дмитро Табачник.

Освіта.ua
27.06.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
директор
Бідні директори, які одержуть ці автобуси. Саме директори. Вони шукають паливо, медичну сестру, ремонтують. Нікому не має діла до всіх проблем, які пов’язані з автобусом. Люди з жахом чекають на таке "щастя".
Max Prymak
ну дали нашій школі автобус. так райво палива видає як кіт наплакав. директор має постійно шукати паливо. та й ламається частенько.
Валерій
Для Max Prymak: Автобуси не для школи призначені. Все для "оптимізації" навчальних закладів. Закрити більшість сільських шкіл, а дітей возити до районних центрів - ось для чого вони призначені... Державі вигідніше возити дітей до школи автобусами ніж фінансувати школи, в яких вчиться мало дітей... З часом школа на селі буде рідкістю і виключенням...
Максим
Та може і так, Та все одно директор буде у постійному пошуці палива.
Коментувати