Відповіді на тести моніторингу з біології. 10 клас

Правильні відповіді на тест моніторингу якості освіти з біології

Відповіді на тести моніторингу з біології. 10 клас

Оприлюднені правильні відповіді на завдання тестів, які склали учні 10-х класів під час моніторингу якості освіти з біології.

Відповідно до графіку проведення моніторингу якості освіти учнів 10-х класів наступне тестування з алгебри відбудеться у четвер 21 листопада.

Більше про моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів.

Освіта.ua
19.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Моніторинг дерьмо
Як я розумію, що роботи, перевірені вчителями, ніхто більш дивитися не буде. Бо вчителі перевірили вірно, на відміну від інституту, який навіть правильних відповідей не зміг викласти.
вчитель біології
Чому до цього часу не виправлені "технічні огріхи" у відповідях?
лора
плохо когда умными учителями управляют тупые чиновники
Uzef
Чому ці дебіли до сих пір не признали, щор наробили помилок у відповідях? По українській же признали. Хоч би написали, що огріхи чи технічні помилки. Ні, вони таки справжні дурні, справжня ганьба української освіти.
вчитель біології
Чому немає відповідей на 15 і 16 завдвння?
Беата
Відповіді
Свет очей твоих
Министерство еще раз доказало, что надо учится, а то будешь таким же тупым специалистом как составители этих тестов. Вопросы про красные водоросли умиляют не в первый раз, а ответы заставляют просто плакать. Приходится рассказывать детям где у тех тетей и дядей перевариваются углеводы, и чем Империя отличается от Надцарства. Жаль, что в заложники взяты учителя, безропотно сидящие до ночи, терпящие безграмотность науковцив. Приписки про технични помилки приводят в бешенство. Так чем вы там занимаетесь, и за что зарплату получаете, если не можете на клавиатуре в нужные буквы попасть! Если министр не может обеспечить нормальную работу своих сотрудников, значит должен уйти. Причем тихо и без достоинства.
вчитель біології
Це не моніторинг, а знущання з вчителів і учнів.
наталія
Є помилки...
Учитель біології
МОН це організми, які вважають, що їм все сходить з рук (що має місце), це організми, які вважають що вчитель все сприйме на віру (а це вже неправда), одним словом це просто організми. В 3 варіанті у завданнях 4 правильно В; 5 правильно Б (з того переліку, що є в тестах), а у 13 завданні - Б, В,Г,А,Д. У міністерських відповідях РАПТОМ ЗНОВУ З*ЯВИЛИСЯ ТЕХНІЧНІ ОГРІХИ, цікаво хто на цей раз буде винуватцем, також якесь видавництво? ЧИ СЕКРЕТАРКА?
Учитель біології
Доповнення: 7 варіант 13 завдання-1б, 2г, 3д, 4в, 5а
Людмила Л
10 ВАРІАНТ 11 ПИТАННЯ?
Коментувати
Людмила Л
3 варіант. Помилки у відповідях на 4 та 5 запитання. А ТАКОЖ НА 13!
Людмила Л
Перевіряю, поки що 7 варіант. Відповідь на 13 запитання однозначно невірна!
Марія федорівна
Дякую, колеги. А то я вже думала, що від моніторингу дах поїхав, і я в біології повний нуль, що може одна я помилки бачу.
ярослава янтолик
Для Марія федорівна: не переживайте вы не одна такая
Коментувати
gorki
Варіант 3 - 4,5,13; 7 - 13 ?
Стас
Для gorki: Мы тоже нашли в этих ответах ошибки!
ярослава янтолик
У варіанті 3 -завдання 13 Розташування таксономічної групи жаби ставкової в порядку збільшення рангу відбулося в порядку зменшення рангу,тобто в неправильному порядку. Таких помилок було дотримано в 7 варіанті 13 завдання та 10 варіанті завдання 13.
ярослава янтолик
Вибачаюсь. В 10 варіанті все добре .
Коментувати