Відповіді на тести моніторингу з української мови. 10 клас

Правильні відповіді на тест моніторингу якості освіти з української мови

Відповіді на тести моніторингу з української мови. 10 клас

Оприлюднені правильні відповіді на завдання тестів, які склали учні 10-х класів під час моніторингу якості освіти з української мови.

Моніторинг якості освіти учнів 10-х класів. Правильні відповіді. Українська мова:

Відповідно до графіку проведення моніторингу якості освіти учнів 10-х класів наступне тестування з історії України відбудеться у середу 13 листопада.

Більше про моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів.

Освіта.ua
12.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ганна
Мені потрібні завдання моніторингу з російської мови 5 клас для шкіл з українською мовою навчання
5565
помогити мені з моніторингом
аня
Для 5565: Для олена:
Коментувати
Виктория
ПОМОГИТЕ... найти ответы по МОНИТОРИНГУ 2013 "Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою" Йолкіна Л.В. 5 кл.
олена
чому були помилки
Bogdan
Відповіді до МОНІТОРИНГУ 2013 (завдання) http://vk.com/monitor_ua
Аліса
Тільки що зайшла на сайт МОН. Перевірила, чи не внесли виправлення до відповідей. Ніхто й не ворухнувся. Невірні відповіді "висять" уже другий день, невже нікого не цікавить те, що над такими "моніторингами" сміється вся Україна? Чи на нашу думку можна вже зовсім не зважати? Хто помилився: розробники тестів чи ті, хто набирав відповіді на комп’ютері і помилка чисто технічна? Тоді чому ще раз не перевірили відповіді перед тим, як оприлюднювати? А може це всі ми помиляємось?
Ліза
Для Аліса: Увага! Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє, що у відповідях до тестів моніторингу з української мови за збірником «Українська мова (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою). 10 клас» авторів Голуб Н. Б., Шелехова Г. Т, Ярмолюк А. В., Скрипник Л. М містяться технічні огріхи. Правильними слід вважати відповіді: для 9 варіанту, № 7 – В для 10 варіанту, № 7 – В )))))))))))))))))))))))))))))
Аліса
Ну що ж, будемо сподіватись, що надалі відповіді будуть лише вірними, без "технічних огріхів".
Алиса
Для Аліса: Повністю з тобою згодна:)
Коментувати
оксана
перевірити варіант 1 з української мови
kri kri
Для оксана:У варіанті 1(завдання2) не вкакзано,що Конгрес США,то чому писати це слово з великої літери??????На мою думку,правильна відповідь В(орфографічний словник- лівобережжя,а не Лівобережжя)
Oksana
Лівобережжя (назва території України). Помилка у словосполученні народний артист України. З великої літери пишеться у випадку звання "Народний артист України". А в тестах слово звання відсутнє, тож народний слід писати з маленької літери. Правильна відповідь Г.
kri kri
Перепрошую,однак назва території України - Лівобережна Україна(Гетьманщина),а не Лівобережжя.Я б погодилась з Вами,якби було у завданні Лівобережжя України, але...
Коментувати
Аліса
Варіант 10, завдання 7 (для навчальних закладів з українською мовою). Яка відповідь вірна: А чи В?
Натал_я
Для Аліса: Алісо, така проблема і з 10 варіантом. У 7 завданні офіційна відповідь А, а треба В. І в 9 варіанті правильна відповідь у 7, на мою думку, В, а не А.
Ліза
Повністю згодна з Наталією щодо вибору правильних відповідей, але тепер постає питання "а судді хто...? чи закрити очі і знайти якісь нові правила у синтаксисі речення?
Лариса
Повністю згодна. І у 9, і у 10 варіанті у 7 завданні правильна відповідь В, а не А, як у відповідях вказано. Хоча, зважаючи на те, що підручники для перших класів друкуються з такою кількістю помилок, то й не дивно, що й тут вони є. Ми, цього, в принципі, і очікували.
Коментувати