Дітям потрібно запропонувати альтернативу нічним прогулянкам, - М.Луцький

Голова Комітету Верховної Ради з питань науки та освіти Максим Луцький вважає, що обмеження перебування дітей і підлітків після 22-ї години у громадських місцях без супроводу батьків має бути затверджене законодавчо

Дітям потрібно запропонувати альтернативу нічним прогулянкам, - М.Луцький

"Я також батько і для мене це питання досить актуальне. Статистика дитячої злочинності сьогодні вражає. Дітей можна побачити опівночі в будь-якому "злачному" місці: на дискотеці, в нічному клубі, на вулиці. Перш за все, треба зробити так, щоб діти відчували себе у безпеці. А як це буде називатися - комендантським часом, чи обмеженням – не має значення", - зазначив М. Луцький у коментарі УНН.

За його словами, потрібно не просто обмежити перебування на вулиці дітей та підлітків у нічну пору, а запропонувати їм альтернативу.

"Дітей потрібно загрузити фізично. Футбол, волейбол, плавання, танці, всілякі гуртки – це найефективніші та дієві методи самовираження. Лише ненав’язливий контроль за безпекою дітей не викличе їхнього протесту", - переконаний М. Луцький.

Вiн також наголосив, що такі обмеження щодо перебування дітей віком до 14 років у громадських місцях вже давно діють у Хмельницькій, Житомирській областях, в Миколаєві, а незабаром до них приєднається і Львівська область.

"Київська влада поки що пропонує ввести лише штрафи для батьків, діти яких перебувають без нагляду. Їх хочуть штрафувати на 8 тис. грн. Але навряд чи це вирішить проблему дітей на вулиці. Розпочнуться судові тяганини, заяви батьків і так далі. А діти тим часом будуть знову ж таки на вулиці", - зазначив політик.

Нагадаємо, деякі ЗМІ повідомили про те, що Львівське міське управління ГУ МВС України у Львівській області пропонує розглянути питання перебування дітей на вулиці у вечірній та нічний час і обмежити перебування дітей віком до 14 років у громадських місцях (дискотеки, бари, кафе), а також на вулицях у вечірній час без супроводу дорослих після 22.00, а неповнолітніх до 16-ти років – після 23.00.

Освіта.ua
13.12.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів