Здирництва з батьків у кримських школах немає, - міністр освіти Криму

Міністр освіти і науки Криму Віталіна Дзоз не вірить у те, що педагоги навчальних закладів автономії вимагають здавати кошти

Здирництва з батьків у кримських школах немає, - міністр освіти Криму

Про це міністр сказала на прес-конференції в Сімферополі, повідомляє інтернет-видання "Крым. Комментарии". Вона переконана, що в школах гроші здають на добровільній основі та виключно з ініціативи батьків.

"Якщо є факти корупції, швидше за все, це у вищих навчальних закладах. Але це ті факти, що підлягають оцінці правоохоронців, - зазначила Дзоз. - Що стосується всіх інших категорій, я не готова сказати, що школа корумпована настільки, щоб про це кричати".

При цьому вона підкреслила, що школи, як і дитячі сади, перебувають у муніципальній власності та фінансуються з місцевих бюджетів, тому міністр не змогла відповісти, наскільки регламентується це питання.

"Я не думаю, що вчителі вимагають ці гроші собі. Є порядок добровільної здачі грошей, що працює. Це просто батьки за рішенням батьківського комітету добровільно здають кошти. Може, десь є недофінансування, може, батьки щось хочуть купити, що не передбачено, а батькам хочеться, щоб їхні діти цим користувалися", - вважає Віталіна Дзоз.

Як повідомлялося раніше, збір коштів з батьків учнів у навчальних закладах столиці заборонено. Однак, батьківські комітети навчальних закладів можуть сприяти поліпшенню матеріальної бази навчальних закладів шляхом акумулювання коштів на рахунках благодійних фондів.

Освіта.ua
05.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів