Міносвіти розпочало боротьбу із зборами грошей з батьків столичних школярів

Такі дії міністерства пов’язанні із численними зверненнями батьків учнів київських шкіл з приводу збору коштів, зокрема на проведення педагогічних експериментів, що потребують "особливих" підручників та зошитів

Міносвіти розпочало боротьбу із зборами грошей з батьків столичних школярів

До Міністерства освіти і науки, молоді та спорту надходять листи, чимало дзвінків під час прямих телеефірів і звернень від батьків учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва з приводу збору грошей, йдеться в повідомленні прес-служби освітнього відомства.

Асортимент самий широкий. Зокрема, це стосується педагогічних експериментів, що потребують значних коштів на "особливі" підручники, зошити і т.п, повідомляють в МОНмолодьспорт.

У зв’язку з цим заступник міністра освіти Борис Жебровський звернувся з листом до начальника Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації Віри Горюнової з проханням терміново розпочати ревізію змісту і форм багаторічних "новацій", а також продовжити пошук максимально прозорих і зрозумілих батькам форм підтримки діяльності навчальних закладів у м. Києві.

За словами Бориса Жебровського, деякі експерименти нагадують комерційні проекти.

Підсумки цієї роботи будуть підведені у жовтні, зазначається в повідомлені відомства.

Необхідно зазначити, що результати нещодавнього опитування, яке було проведене Інститутом Горшеніна, засвідчили, що майже 54% батьків стикаються з проблемою зборів грошей у школах.

Освіта.ua
07.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів