Азаров хоче замінити імпортні шкільні товари вітчизняними

Уряд працює над відновленням виробництва вітчизняних шкільних товарів. Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров на брифінгу у Києві

Азаров хоче замінити імпортні шкільні товари вітчизняними

"Батьки поскаржилися, що дорого зібрати дитину до школи. Порадили заїхати в магазин, щоб переконатися, що українських товарів мало, а імпортні дорогі", - сказав прем’єр-міністр.

За інформацією батьків школярів школи № 258 Дніпровського району Києва, для того, щоб зібрати дитину до школи, необхідно витратити близько 1,5 тис. грн. Вони розповіли, що у магазинах переважають товари китайського та турецького виробництва.

Працівники магазину "Дитячий світ", у свою чергу, скаржаться, що й воліли б продавати шкільне приладдя дешевше, проте вітчизняне виробництво не випускає товари для дітей.

"Ми переконалися, що це не зовсім так - є і товари вітчизняного виробництва, хоча їх не так багато, а ось ціни дійсно могли б бути нижчими. Особливо, з урахуванням тих пільг, які ми цьогоріч надали нашій галузі легкої промисловості", - підкреслив прем'єр-міністр.

"Зараз уряд працює над програмою імпортозаміщення. Я думаю, що ми туди внесемо спеціальний розділ, який буде спрямований на те, щоб відновити у нас в країні виробництво усього того, що необхідно для школярів", - сказав М. Азаров.

Він додав, що імпортозаміщення стосуватиметься не лише виробництва шкільної форми, але й портфелів, спортивних костюмів тощо.

Також, цю ідею він має намір обговорити з представниками Міністерства освіти і науки, молоді та спорту на колегії з питань підготовки до нового навчального року.

Освіта.ua
26.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів