За два роки проблему з дитсадками буде вирішено, - Азаров

Протягом двох років влада має намір створити в країні достатню кількість дитячих садочків

За два роки проблему з дитсадками буде вирішено, - Азаров

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час ознайомлення з ходом будівництва нового дитячого садка в Києві.

"Загалом по країні цього року введемо в експлуатацію 400 нових дитсадків. Думаю, що за 2 роки ми повністю закриємо по країні проблеми з дитячими садками", - повідомив Микола Азаров.

За словами прем'єр-міністра, нові дитячі садки мають будуватися максимум за рік, а реконструкція діючих дитячих дошкільних установ триватиме максимум півроку.

"Я ставлю таке завдання: новий дитячий садок будувати максимум за рік від початку виділення майданчика до введення в експлуатацію. Реконструювати дитячий садок – максимум за 6 місяців", - підкреслив Микола Азаров.

Наразі кількість дошкільних навчальних закладів в Україні становить понад 15,5 тисяч, які відвідують близько 1,3 млн дітей віком від 1 до 6 років, тобто 56% від їх загальної кількості.

Азаров також нагадав, що до кінця року КМДА введе в експлуатацію 10 нових дитячих садків.

Як повідомлялося раніше, до першого вересня у Києві планується завершити будівництво та капітально відремонтувати низку дитячих дошкільних закладів.

Освіта.ua
09.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів