У дитячих закладах оздоровлення посилено контроль за харчуванням дітей

Через випадки спалахів кишкових інфекцій у дитячих закладах оздоровлення, місцевим управлінням освіти доручено посилити контроль за належною організацією харчування

У дитячих закладах оздоровлення посилено контроль за харчуванням дітей

Про це йдеться у листі МОНмолодьспорт, що було надіслано керівникам регіональних відділів освіти.

Як повідомляється в документі, у період з 8 по 13 липня цього року під час спалахів гострих кишкових інфекцій постраждало 112 осіб, у тому числі 101 дитина.

Через це, з метою попередження подальшого ускладнення епідемічної ситуації, керівникам управлінь охорони здоров’я місцевих державних адміністрацій та головним державним санітарним лікарям доручено провести позачергові комплексні перевірки дитячих закладів оздоровлення.

У зв’язку з чим, Міністерство освіти просить забезпечити участь представників місцевих органів управління освітою, до компетенції яких належать питання організації оздоровлення, у проведенні зазначених превентивних заходів.

У Міністерстві також звертають увагу на необхідності посилення контролю за належним забезпеченням охорони життя та здоров’я дітей, зокрема дотриманням правил поведінки на воді, вимог протипожежної безпеки, санітарно-гігієнічних норм та правил тощо.

Як повідомлялося раніше, в результаті проведення перевірок, Державною санітарно-епідеміологічною службою було виявлено порушення санітарних норм майже у чверті дитячих оздоровчих закладів.

Освіта.ua
22.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів