Порушення санітарних норм виявлені майже у чверті дитячих оздоровчих закладів

У Державній санітарно-епідеміологічній службі повідомили про результати перевірки дитячих оздоровчих закладів, що була проведена через харчові отруєння дітей

Порушення санітарних норм виявлені майже у чверті дитячих оздоровчих закладів

Як повідомила начальник управління громадського здоров'я та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення МОЗ Алла Григоренко, рішення про інспекцію було прийнято після кількох випадків отруєння дітей у дитячих таборах і базах відпочинку.

Станом на 14 липня було перевірено 995 закладів. В результаті перевірки, порушення санітарних норм зафіксовані у 245 оздоровчих закладах, повідомила Алла Григоренко.

21 табір був закритий до усунення санітарних порушень, у тому числі три наметових містечка. Діти, які перебували на оздоровленні, переведені в сусідні табори.

Найбільш поширеними порушеннями, що зафіксовані СЕС, є неналежний стан кухонного обладнання, невідповідність води у водоймах для купання санітарним нормам, відсутність медоглядів персоналу, а також використання продуктів харчування неналежної якості.

"Перевірки триватимуть до кінця оздоровчого сезону", - повідомила Григоренко. Закриті оздоровчі установи в терміновому порядку усувають порушення з метою відновлення роботи.

Після усунення порушень кожна установа зможе подати заявку про відновлення роботи. СЕС буде приймати рішення за результатами повторної перевірки.

Освіта.ua
19.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів