"Київстар" презентував нову послугу "Батьківський контроль"

Компанія "Київстар" пропонує нову послугу "Батьківський контроль", яка гарантує захист дітей від онлайн-загроз під час виходу в Інтернет з мобільного телефону

"Київстар" презентував нову послугу "Батьківський контроль"

Послуга "Батьківський контроль" відкриває доступ з мобільного телефону тільки до переліку безпечних та корисних ресурсів для дітей.

Веб-ресурси були запропоновані клієнтами і співробітниками "Київстар" та рекомендовані для дітей експертами Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України.

Щоб встановити послугу, достатньо набрати на мобільному телефоні дитини спеціальний USSD-запит. Підключення та використання послуги безкоштовне для всіх клієнтів передплаченого зв'язку "Київстар" та djuice.

Докладна інформація про послугу - на сайті www.kyivstar.ua або за номером 466.

За додатковою інформацією можна звернутись до менеджера програм соціальної відповідальності "Київстар" Аліни Нішкур за тел. +38 (067) 220-81-85, e-mail: Alina.Nishkur@kyivstar.net.

Довідка:
Нова технічна розробка стала черговим кроком комплексної програми "Київстар" "Безпека дітей в Інтернеті" і ще однією послугою в лінійці сімейних телеком-послуг оператора. Соціальна програма "Київстар" "Безпека дітей в Інтернеті" реалізується компанією з 2009 року.

Освіта.ua
28.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів