Рада Європи представила два онлайн-проекти для дітей

Онлайн-проекти покликані навчити дітей безпечній поведінці у інтернеті, а батьків – як навчити дітей захищатися від сексуальних домагань

Рада Європи представила два онлайн-проекти для дітей

Інтерактивна гра Wild Web Woods та електронна книжка – новий візуальний матеріал, створений в рамках програми Ради Європи "Будуємо Європу для дітей та разом із дітьми".

Гра Wild Web Woods – продукт для дітей, але в її основу покладено довідник Ради Європи "Інтернет-грамотність", який містить багато порад для батьків та викладачів.

Електронна книжечка з симпатичним фентезійним персонажем Кікі покликана порадити батькам, як розпочати розмову з дітьми про правила безпеки, які стосуються загрози сексуальних домагань.

Це хороший інструмент, який враховує особливості дитячої психіки та допоможе навчити правилам безпеки у ігровій формі. Поки що проект представлений лише англійською, французькою, італійською та голандською, але очікується переклад й на інші мови.

Програма "Розбудова Європи для дітей і разом з дітьми" – це проект, спрямований на забезпечення соціальних, правових, освітніх, а також пов’язаних зі здоров’ям потреб дітей, який дає змогу захистити їх від різних форм насильства.

Освіта.ua
04.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів