Як педагогу ВПО отримати документи про категорію

Інформацію про кваліфікаційні категорії учителів можна отримати в Інституті освітньої аналітики

Як педагогу ВПО отримати документи про категорію

Міністерство освіти і науки України отримувало звернення від Профспілок та вчителів з тимчасово окупованих територій та територій проведення воєнних (бойових) дій щодо підтвердження кваліфікаційної категорії педагогічних працівників, які в умовах воєнного стану були вимушені змінити місце проживання (перебування), при працевлаштуванні їх на педагогічні посади до інших закладів освіти.

У відповідь на звернення освітян МОН надало лист-роз'яснення №4/1513-22 від 06 липня 2022 року «Про підтвердження кваліфікаційних категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти».

Згідно з листом, інформацію про присвоєні педагогічним працівникам за результатами атестації кваліфікаційні категорії станом на кінець 2021 року можна отримати в Державній науковій установі «Інститут освітньої аналітики».

Для отримання цієї інформації заклад освіти або відповідний орган управління у сфері освіти має звернутися до Інституту освітньої аналітики із відповідною заявою із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові педагогічного працівника, повної назви закладу загальної середньої освіти, у якому він працював до переміщення, регіону, населеного пункту за електронною адресою: info@iea.gov.ua.

Інститут освітньої аналітики після опрацювання даних та згідно наявної інформації в ПАК «АІКОМ» у межах компетенції надаватиме інформацію про присвоєні педагогічним працівникам кваліфікаційні категорії.

За матеріалами Юридичного відділу Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки.

Освіта.ua
13.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів