Збереження робочого місця за вчителем, який виїхав за кордон

Збереження життя є поважною причиною, яка унеможливлює звільнення працівника

Збереження робочого місця за вчителем, який виїхав за кордон

До Профспілки працівників освіти надходять звернення спілчан щодо збереження робочого місця за працівником, який отримав тимчасовий захист у країнах ЄС. Юридичний відділ ЦК Профспілки підготував роз’яснення для педагогів, які перебувають за кордоном.

Тимчасовий захист у ЄС – це спеціальний механізм прихистку в країнах ЄС, який було активовано щодо українців, які втікають від війни, директивою ЄС 2001/55/ЕС від 20 липня 2001 року про мінімальні стандарти для надання тимчасового захисту у разі масового напливу переміщених осіб та про заходи, що сприяють збалансованості зусиль між державами-членами щодо прийому таких осіб та відповідальності за наслідки такого прийому.

Імплементаційне рішення Ради ЄС 2022/382 від 4 березня 2022 року встановлює наявність масового напливу переміщених осіб з України у розумінні статті 5 Директиви 2001/55/ЄС та запроваджує тимчасовий захист.

Отже, тимчасовий захист включає право на житло, освіту, працю (вимоги очікування 6 місяців на відміну від отримання статусу біженця в цьому випадку немає), соціальне забезпечення, медичну допомогу, але скористатися цими правами можна після реєстрації в обраному місці проживання в будь-якій країні ЄС. Статус встановлюється на один рік і може бути продовжений ще на два роки, у разі зміни ситуації в Україні може бути припинений.

Отримання статусу тимчасового захисту у конкретній країні ЄС у зв’язку з війною в Україні є поважною причиною відсутності на робочому місці в Україні.

У Державній службі з питань праці наголошують, що збереження життя є поважною причиною, яка унеможливлює звільнення працівника.

За умови відсутності зв’язку з працівником та до з’ясування причин і обставин його відсутності, роботодавець повинен за ним зберігати робоче місце та посаду. При цьому трудові відносини не припиняються, однак відсутність учителя на роботі не оплачується.

У випадку, якщо педагог може виконувати свою роботу за кордоном дистанційно, то він може продовжувати виконувати свої трудові обов’язки з відповідною оплатою.

За умови відсутності у педагога можливості працювати дистанційно, при цьому у роботодавця є потреба у виконанні відповідних трудових обов’язків, для збереження свого робочого місця працівник може взяти:

  • відпустку без збереження заробітної плати;
  • щорічну відпустку;
  • соціальні відпустки тощо.

Також учитель має право ініціювати призупинення дії трудового договору.

За матеріалами Юридичного відділу ЦК Профспілки.

Освіта.ua
06.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Забули зазначити, що адміністрація також має право ініціювати призупинення трудового договору, чим і скористалися в Харкові
перемога за Україною
Должен быть перечень областей, выехавшие из которых могут считаться беженцами - это Харьковская, Луганская, Донецкая, Запорожская и Херсонская области! Остальные выехавшие в Европу - не беженцы, а НАГЛЫЕ ТУРИСТЫ, которые позорят Украину!
ЗСУ
А може б краще забезпечили роботою тих, хто залишився в Україні? А в них є право і можливість працевлаштуватись там де вони перебувають!