Учителям продовжили термін подання заяв про атестацію

Учителі, які мають пройти атестацію, можуть подавати заяви до атестаційної комісії до 20 грудня

Учителям продовжили термін подання заяв про атестацію

Учителі, які проходитимуть чергову або позачергову атестацію, можуть подавати заяви до атестаційної комісії до 20 грудня.

Такий термін подання заяв унормований новим Положенням про атестацію, що набуло чинності з 1 вересня 2023 року.

Для проведення як чергової, так і позачергової атестації, до 20 грудня педагог має подати до атестаційної комісії заяву за формою, наведеною в додатку до нового Положення.

Після подання заяви протягом п’яти робочих днів із дня оприлюднення списків учителів, які атестуються, педагог має подати до атестаційної комісії документи, що, на його думку, свідчать про педагогічну майстерність та професійні досягнення.

Очікується, що збільшення терміну для подачі заяв до 20 грудня, замість її подання до 10 жовтня, розширить можливості для реалізації прав педагогів.

Освіта.ua
19.09.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Шановні колеги!! Я маю вищу освіту (магістр), працюю в школі з травня 2021! Чи маю я право за новим законодавством атестуватися на 2 категорію( позачергово ) у цьому навчальному році! ?ДЯКУЮ
Роман
Згідно нового положення про атестацію, бакалавру освіту, (диплом 2023 року) без досвіду, при прийняті на посаду вчителя, призначається категорія спеціаліст, чи без категорії?
Економіст
Для Роман: це одне й те саме.
Коментувати
Ігор
Ці атестації на категорію переважно проходять з метою підвищити свою зарплату,а не для того щоб показати свої вміння та досягнення.Я знаю купу вчителів із вищою категорією,які не мають ні знань ,ні навичок,ні досягнення.
Олександр
Для Ігор: саме так. Атестацію проходять з метою підвищити свою зарплату. А якщо на це не претендують, то щоб показати свої вміння та досягнення і залишитися з попередньою зарплатою. Що тут не так?
Коментувати
Микола
Додаток 1 до Полдоження про атестацію педагогічних працівників стосується Заяви про ПОЗАчергову атестацію, а не про ЧЕРГОВУ. На ЧЕРГОВУ атестацію заява не пишеться