Кадрове забезпечення шкіл становить 97%

Кілька відсотків вакантних місць педагогів в українських школах будуть наявні завжди

Кадрове забезпечення шкіл становить 97%

За статистикою Міністерства освіти і науки, українські школи забезпечені педагогічними кадрами на 97%.

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак в інтерв’ю Українським новинам, коментуючи питання кадрового забезпечення шкіл.

За його словами, кілька відсотків вакантних місць є нормальним за будь-якої системи.

«Кадрове забезпечення шкіл, згідно зі статистикою МОН, складає 97%. Звісно, є декілька відсотків, котрі наявні за будь-якої системи, бо хтось іде з професії, а хтось не встигає дійти у професію, хтось шукає вчителя краще, десь є вакансія. Ці декілька відсотків завжди будуть не забезпечені», – наголосив голова парламентського комітету.

Освіта.ua
15.09.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Смарт KPI
Теперішній склад Мон(10 заступників міністра) , комітету Вру з освіти - це найнепрофесійніші люди з часів незалежності!! А депутати - бабаківці до тогож - ще й брехливі цинніки. Уявляєте іх мораль- на засіданнях комітету голосують за підтримку освітян, про це пишуть , шумлять, а на сесійних засіданях голосують навпаки,проти себе ж , як офіс каже!!! Іхній вплив на прийняття рішень в краіні НОЛЬОВИЙ!!! Але шкодити можуть…
Коля
Для Смарт KPI: невдахи- горді дурістю
Коментувати
Лариса
МОН і комітет ВР з освіти не розуміють масштаб катастрофи в школах, особливо з викладанням природничих дисциплін. Середній вік вчителів 55+, працюють вчителі або пенсіонери, або передпенсійного віку, зараз викладати фізику, хімію, географію нікому. На ці спеціальності вступають одиниці і ті не доходять до школи. Викладати фізику наприклад, дуже важко, лаборантів немає ( зарплата мінімальна) вчителі самі готують прилади на лабораторні роботи, доплат за зошити немає, лабораторних робіт в 7 класі 14 штук з різними даними по 30+ зошитів в кожному класі плюс контрольні ( в сумі більше ніж у філологів, поділу на групи не має хоча в класах по 35+, паралельно треба працювати онлайн, хто за кордоном. Намалювати можна 100 % забезпечення кадрами, але на місцях це не вирішує проблеми!
Ала Руснак
Бабак - самовпевнений нарцис, від нього одна шкода! Жодного добра від нардепів- слуг!!! Одні прожекти і нестримне бажання щось урвати , заробити!
Сергій
Бабак явно з космосу,відкиньте пенсіонерів, студентів -сумісників,1,5-2 ставки вчителів,що читають по 3-4-5 предметів,то буде добре, якщо 60 відсотків, плюс класи за Тридцять учнів в європейській країні у 21 столітті!?!?!?
Педагог
хахахахахахахахахаха... хахахахахахахахахаха... ха... а то що ведуться купа предметів не по спеціальності то фігня, і по 1,9 ставок теж
Сансей
Для Педагог: Вихопили з язика)))) А вельми шановний чиновник взагалі знає, як "маневрують" адміністрації, щоб не виставляти вакансії, які вже просто, даруйте, "не влізли" охочим, бо "не відомо, що на наступний рік буде" або "маріяйванівна" на той рік забере і взагалі шукають не більш кваліфікованих, а "своїх". Тому ці три відсотки... Більше виникають питання про безробіття в галузі. І у мене особисте - про компетентність керманичів у міністерстві))))
Коментувати