Розпочався моніторинг знань учнів 6 і 8 класів з математики

У ході моніторингу вивчатимуться результати навчання з математики за два роки навчання

Розпочався моніторинг знань учнів 6 і 8 класів з математики

На платформі Всеукраїнської школи онлайн розпочався моніторинг результатів навчання з математики учнів 6-х і 8-х класів.

У ході моніторингу, у якому братимуть участь понад 12 тисяч учнів з 276 українських шкіл, вивчатимуться знання учнів щодо засвоєння ними тем з математики за два роки навчання.

Метою проведення дослідження є вивчення якості освіти у закладах загальної середньої освіти. 

Тестування буде проведено двома способами: безпосередньо у школі для учнів, які навчаються очно або у змішаному форматі, та дистанційно.

Моніторинг охопить як учнів, які знаходяться в Україні, так і тих, хто перебуває за кордоном, але долучається до навчання зі своїм українським класом.

Тестування триватиме з 16 до 19 травня.

Отримані у ході моніторингу дані є конфіденційними та оприлюднюватимуться лише в узагальненому вигляді. Персональні результати учні та батьки зможуть дізнатися у власному кабінеті на платформі Всеукраїнської школи онлайн.

Результати окремо взятої школи чи класу не публікуватимуться і не надаватимуться директору, педагогам чи органам управління освітою.

Матеріали для проведення тестування були розроблені Державною службою якості освіти за участю педагогів-практиків та авторів навчальних програм і стандартів.

Освіта.ua
16.05.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів